18. aprillil, Suurel Reedel, kohtusid Sportland Arenal omavahel Tallinna FC Ararat TTÜ II ja SK Eestimaa Kasakad. Kasakate koosseisus jooksis platsile ka tuntud keskväljamootor Maksim Smirnov, kellel Eesti koondise eest kirjas 39 mängu ning kaks väravat. Kodumeeskonna kahjuks rääkis mängu eel fakt, et puudu oli nii meeskonna kapten Taavi Havre kui ka neli vigastatud mängijat, kes eelnevates kohtumistes kaasa teinud. Kõigele vaatamata suutis Märt Grauberg Ararati juba viiendal minutil juhtima viia. Noormees lahendas oskuslikult ära üks-ühele olukorra, mille tekitas keskpoolkaitsja suurepärane sööt kaitseliini taha. Järgnevat väravat tuli oodata 25 minutit. Ararati mängijad suutsid luhata mitmed suurepärased võimalused eduseisu suurendada. Aleksander Serendjak eksis kaks korda üks-ühele lahendamisel kuid heastas oma vead poolaja lõppedes. Märt „100 protsenti“ Grauberg sai palli kaitseliini taha ning seisis taas väravavahiga silmitsi, kuid seekord suutis Ta palli latti suunata. Väravaesisest segadusest toimetas palli võrku Aleksandr Serednjak. Kümme minutit hiljem oli Serednjak taas aktsioonis ning heastas oma eelmised eksimused viies kodumeeskonna 3:0 juhtima. Sellega asus Ta ka väravalööjate edetabelis esimesele kohale. Esimese poolaja järgselt pikenes vigastatud mängijate nimekiri. Väga hea mängu teinud Nikita Rozov lahkus väljakult õla vigastusega ning tema asemel tuli mängu Jarmo Paluoja. Jarmo sekkus mängu aktiivselt ja 70. minuti paiku andis terava püstsöödu kaitseliinii taha. Suurepärase söödu tulemusena pääses väravavahiga silmitsi vahetusest sekkunud Sten Vili, kes kodumeeskonna kahjuks ei suutnud olukorda väravaks realiseerida. 78. minutil kombineerisid kasti joonel hästi Silvestr Belozjorov ja Sten Vili, mille tulemusena viimane palli väravasse toimetas ja seisuks 4:0. Mõned minutid hiljem tekkis nurgalöögi järgselt kastis olukord, kus Kasakate mängija lõi palli puhastades Pavel Bogdanovit jalaga rindu ning Ararati mängijad nõudsid seejärel häälekalt penaltit. Kohtunik lasi mängul jätkuda, tõlgendades olukorda kui palli puhastamist ja mittetahtliku viga. 85. minutil suutis külalismeeskond lüüa ka auvärava, kasutades ära ühte oma vähestest võimalustest, värava autoriks Roman Kordonets. Mäng lõppeski seisuga 4:1. Meeskond tänab omalt poolt peakohtunikku väga soliidse vilepartii eest. Olenemata suhteliselt jõuliselt mängust, jäid kaardid tasku ja mäng kontrolli alla. Duubelmeeskond püsib kolme mängul järel kaotuseta ja asub tabelis teisel kohal. Pühapäeval kell 12:00 kohtutakse Sportland Arenal, Kuusalu JK Rada meeskonnaga.