Pühapäeval kohtusid Sportland Arenal Tallinna FC Ararat TTÜ II ja Kuusalu JK Rada. Päikesepaisteline soe kevadilm oli eelduseks ilusale jalgpallile, aga kahjuks eelduseks see ainult jäigi. Ararat oma mängu käima ei saanudki ning Kuusalu meeskond realiseeris kõik enda võimalused.

Kodumeeskond alustas mängu ettevaatlikult ja lükkas taga söötu, otsides eest ründajaid. Kuusalu kaitses hästi ning kõik ette söödetud pallid võeti ära. Ühest esimestest Kuusalu rünnakutest teenisid vastased ka nurgalöögi, mille lahtimängimine lõppes tsenderdusega kasti, kuhu jooksis vabaks jäetud nr 14, Siim Tamm. Kuusalu mängija pääses peaga löögile ning maapõrkest maandus pall väravas. 0:1 Ararat taga.
Mäng jätkus sarnaselt algusega, Ararat üritas rünnata aga pall ees ei püsinud. Suhteliselt füüsiline mäng sai ka oma esimese ohvri. Keskvälja õhuvõitluse tagajärjel jäi murule lebama Kuusalu mängija Joonas Kröönström, kes oli saanud löögi oimu piirkonda ning lahtine haav tingis varajase vahetuse. Ararat soovib omalt poolt Joonasele kiiret paranemist.
Mõni minut hiljem sai Kuusalu jälle rünnakule tulla, keskpoolik üritas tsenderdusega eest otsida ründajat kuid see ebaõnnestus. Ararati keskkaitsja, Taavi Havre, läks palli puhastama kuid viimase hetke hüüe väravavahilt, ning mees tõmbas jala palli eest ära. JK Rada mängija Keijo Õunapuu mängis tubli ründajana olukorra lõpuni ning lõikas palli kaitsija ja väravavahi vahelt ära. Kommunikatsiooniviga karistati valusalt ning tabloole kirja 0:2.
Kaotusseisust hoolimata üritas Ararat ikkagi rünnata ning mängu käima saada. 27. minutil jõuti sihile kui liini taha söödetud pall oli juba näiliselt üle otsajoone veeremas. Avetis Harutjunjan sellega päri ei olnud ning võitles lõpuni. Mees suutis kukkumise pealt ning terava nurga alt teha löögi, mis maandus Kuusalu väravas. Seis 1:2 andis kodumeeskonnale jõudu juurde.
Terve esimese poolaja lõpu surus Ararat kõikide jõududega, pressiti kõrgelt ning pall käis pidevalt kastis ning korra isegi latis, kuid Kuusalu kaitse pidas lõpuni. Poolajale mindi 1:2 kaotusseisus.

Teine poolaeg algas samamoodi nagu esimene lõppes, Araratil oli kindel eesmärk värav lüüa ning mäng ära võtta. Kuusalu istus kaitses ja mängis kontratele, üks esimesi vormistati koheselt ka väravaks. Kodumeeskkonna kaitsjate puhastatud pall tegi õnnetu põrke ning maandus vastaste jalal. Esimesel poolajal skoorinud Õunapuul ei olnud palju vaja, ühe puutega pall omaks ning kasti joonelt tehtud väliskülje vint lendas täpselt ette ristnurka. Seisuks 1:3
Ararat surus edasi aga pall ees ei püsinud, tehti nii valesööte kui hoiti palli liiga kaua. Tundus, et kõikidel oli individuualselt väga halb päev ning kokkumäng oli olematu. Võitluslik mäng jätkus kuni 75. minutini kui Kuusalu kiirrünnak lõppes nurgalöögiga. Sarnaselt esimesele kornerile jäeti nr 14 Siim Tamm vabaks, tugev pealöök ning tabloole 1:4. Selle väravaga oli mängust teravus ära võetud. Kuigi Ararat üritas, siis ainuke ohtlik olukord tuli mängu lõpus kui Nikita Godovanets Kuusalu kastis pikali tõmmati. Kohtunik nägi antud olukorras viga ja määras penalti. Lööma asus Avetis Harutjunjan. Paremasse ristnurka mõeldud löök jäi ebatäpseks, väravavaht arvas suuna õigesti ning tõrjus suurema vaevata. Kohtuniku vile kõlas ning 1:4 kaotus oli tõsiasi. Ilmselt teevad kõik mängust omad järeldused ning pea kahenädalane mängupaus lubab puudujäämisi lihvida.

Suur tänu vastastele, kohtunikele ning kõigile toetajatele.

Duubli järgmiseks vastaseks on Kiviõli FC Irbise duubel meeskond, kellega kohtutakse 10. Mail, Kiviõli linnastaadionil.