Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

17:30-19:00

Kunstmuru

Kadaka Staadion - E. Vilde tee 120, 12914

2.

Kolmapäev

17:30-19:00

Kunstmuru

Kadaka Staadion - E. Vilde tee 120, 12914

3.

Reede

17:30-19:00

Kunstmuru

Kadaka Staadion - E. Vilde tee 120, 12914

4.

Laupäev

12:00-14:00

Saal

Lasnamäe Spordikompleks - Pae 1, 11411

Treenerid

Yury Shalamov

Yury Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (66)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (45)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vaagn Arutjunjan

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (41)

Sünnikoht: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2010

Tööstaaž treenerina alates 2010 (12)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 50 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2010-mma@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2010-mma@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvete portaal: http://shop.fcararat.ee

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2022

PAI 2021

Lisainfo

1.

David Aus

16

08.01.2010

EE

OK

OK

2.

Timur Babkin

10

24.01.2010

EE

OK

Kinnitamata

3.

Nikita Egorov

26

06.02.2010

RU

OK

OK

4.

Nikita Ignatjev

10

15.02.2010

EE

OK

OK

Puudu dokument

5.

Varuzhan Ivanyan

7

24.10.2009

RU

OK

OK

e-Arve

6.

Džiugas Jaruševicius

99

09.08.2010

LT

OK

Kinnitamata

7.

Martin Kan

8

17.09.2010

EE

OK

Kinnitamata

8.

Jan Lattu

14

03.08.2010

EE

OK

OK

9.

Edgar Parik

9

19.04.2010

EE

10.

Vjatšeslav Pavlovitš

3

23.12.2009

EE

OK

Kinnitamata

11.

Jonas Pocevicius

23

01.05.2010

LT

OK

OK

12.

Denis Šabalin

21

18.11.2010

EE

OK

Muu klubi

Puudu dokument e-Arve

13.

Aleksei Sažin

12

15.09.2009

EE

14.

Mark Serdyukov

26

20.04.2011

EE

OK

OK

Puudu pilt

15.

Mihail Ševtšenko

22

03.09.2010

EE

OK

OK

16.

Ruslan Sotšiva

15

01.08.2009

EE

17.

Vladislav Volžinski

31

03.10.2010

EE

OK

OK

18.

Timur Zherdev

25

25.09.2010

EE

OK

OK

e-Arve

    Liitu treeningrühmaga

    Lapse andmed

    Lapsevanema / eestkostja andmed