Möödunud laupäeval läksime vastamisi JK Legioni võistkonnaga, kelle käest esimeses mängus saime valusa kaotuse.

Suurepärane start

Kui heita pilk turniiritabelisse, siis oli selge, et peame ründama ning aktiivselt ründefaasis mängima. Mängu algusest oli möödunud paarkümmend sekundit, kui Rasmus Sinivee andis filigraanse läbisöödu Silver Aleks Kelder’le, kes väravavahiga silmitsi olles nahkkera rahulikult alla nurka lükkas! Edasine mäng kulges mõlemapoolsete võimalustega. Kord olime domineerivamaks meie ning siis omakorda Legion. Paaril korral pääsesid vastased ohtlikult läbi, kuid väravas seisnud Jevgeni Tukan oli oma ülesannete kõrgusel. Vastase värava all tekkisid ka meil veel omad väga head võimalused. Ühes olukorras mängis Andrei Savotškin keskväljal 3-4 vastaste mängijat üle, kuid väravavahiga üks-ühele minnes jõud juba rauges ning kirss tordile jäi seekord panemata. Üldjoontes aga võrdne avapoolaeg ning minimaalsel eduseisul said meie mängijad kuuma ilma käest poolajale minna.

Murdepunkt ja Chelsea stiilis kaitse

Teine poolaeg algas luuravalt. Midagi ohtlikku esialgu ei toimunud, kuid 60.minuti paiku juhtus see, mida tol hetkel kõige vähem vaja oli. Kelder sai keskväljal tehtud vea eest teise kollase kaardi ning ühtlasi ka punase, mis tähendas seda, et edasi tuli mängida arvulises vähemuses. Legion haaras selgelt ohjad enda kätte ning meie pidime hakkama „bussi parkima“, ehk siis kõik meie mängijad olid karistusala ette kogunenud ning püüdsid eduseisust kinni hoida. Hinge tõmmata saadi ainult siis, kui mõnel korral suutsime ees palli kätte saada, kuid enamasti nendes olukordades jätkata polnud kuhugi. Legion seevastu harrastas aga tol hetkel meile sobivat stiili, kui mängiti tsenderduste ja kõrgete pallide peale ning 30 minutit suutsime nendega ka hakkama saada, kui praktiliselt mängu viimastel sekunditel suutsid vastased nurgalöögi järgsest olukorrast viigi jalule seada, väga kahju! Peale väravat kõlas ka kohtuniku lõpuvile ning 1:1 viik oli tõsiasi. Väravad löödi mängu esimesel ja viimasel minutil!

Järgmine mäng: FC Elva vs. FC Ararat TTÜ, 24.05 kell 18.00, Elva linnastaadion