Ilusal ja päikeselisel laupäeva õhtupoolikul reisisime Pärnusse, et mängida taaskord kohaliku Linnameeskonna vastu. Eelmises kohtumises, mis leidis aset nädala keskel, suutis Ararat TTÜ alistada vastased skooriga 3:2. Oli teada, et vastased on väga motiveeritud ning soovivad koduväljakul kindlasti võita, kuid ka Meie meeskonnal on igas mängus samasugune eesmärk, seega kõik eeldused tuliseks lahinguks olid olemas.

Kohtumine algas mõlema meeskonna poolt rabedalt ning selgelkt initsiatiivi kummalgi poolel ei olnudki, sest mõlemalt poolelt tuli sisse lihtsaid eksimusi. Nagu tavaks juba saanud, siis suutsime 7. Minutil kaotusseisu jääda, kui nurgalöögi järgses olukorras oli pärnakate mängija esimeses postis vabaks jäetud ning sai peaga rahulikult palli väravasse lükata. Peale väravat aga mingisugust ärakukkumist ei toimunud ning pigem sai Ararat sellest indu juurde ning üritati mänguohjad enda kätte haarata ning juba viis minutit peale avaväravat suutis A. Antonov viiginumbrid tabloole seada. See tõi kaasa endaga selle, et Ararat hakkas veel isukamalt ründama ning Antonovil õnnestus suhteliselt lühikese aja jooksul tabada nii posti kui ka latti. 19. Minutil saigi meiepoolne surve väärilise tasu, nurgalöögi järgses olukorras kerkis kõige kõrgemale Aleksandr Tkatšuk ning suunas jõuliselt palli väravasse. Keskkaitsja jaoks oli see sel hooajal teiseks tabamuseks. Edasine mäng läks aga järjest jõulisemaks ning vigaderohkemaks, sellest tulenevalt muutus ka üldine mängupilt väga võitluslikuks. Paraku ei õnnestunud Meie mängijatel poolajale eduseisus minna, sest trahvikasti äärel tekkis ohtlik olukord, kus keegi mängijat katma ei läinud ning tänu sellele sai vabalt palli alla nurka suunata.

Peale vaheaega jätkus mäng sarnaselt nagu esimesel poolajal, ehk siis tõsise võitluse taustal. Linnameeskonnal tekkis taas nurgalöögijärgses olukorras võimalus ning see kasutati edukalt ära. Eduseis võimaldas vastasel paremini oma mängu mängida ning meie mängu lõhkuda. Vahepeal oli staadione äärde kogunenud meeldivalt palju publikut ning kindlasti said pärnakad sellest ka indu juurde. Väljaku katte seisukord võimaldas peamiselt mängida pikki palle ning tehnilisest jalgpallist midagi seekord välja ei tulnud. Kõigest hoolimata olid Meie mängijad motiveeritud sellest mängust maksimumi võtma ning võideldi kõvasti. 64. Minut tõi endaga aga kaasa valusa tagasilöögi, kui Pärnu suutis 4:2 juhtima minna. Raske seis, kuid sellistel hetkedel tuleb näidata iseloomu ning mitte mänguliselt ära murduda. Mängijad töötasid oma meeskonna nimel ning püüti viigiseisu püüda. Peagi suutiski Igor Ivanov kaotusseisu minimaalseks muuta, kui sai Vaagnilt söödu ning suunas palli umbes 8 meetri pealt ette nurka. Selline seis tõi aga kaasa selle, et mäng läks veel tulisemaks ning hakkas tulema mitmeid kollaseid kaarte. Mängu lõpp sarnaneski seetõttu üsna vähe jalgpallile. Edasine endaga enam tähelepanuväärseid sündmusi kaasa ei toonud ning seis seega enam ei muutunud.

Niisiis tuldi Pärnust kodu poole kaotusega ning lisaks ei saa järgmises mängus kaartide tõttu kaasa teha kolm mängijat Meie poolt, kuid Meil on head mängijad ning järgmises mängus koduväljakul püüab Ararat TTÜ taas võidurajale naasta!

Järgmine mäng: Ararat TTÜ vs. JK Dünamo, 11.05 kell 19.30, Sportland Arena. Tulge mängu vaatama ning aitame üheskoos Ararati võidule!