Esiliiga B 24. vooru raames sõideti Kohtla – Järvele, kus tuli vastamisi minna kohaliku JK Järve meeskonnaga. Vastane on viimasel ajal korralikus hoos olnud ning ennast tabeli põhjast välja mänginud, seega oli oodata tugevat vastupanu.

Avapoolajal kumbki meeskond väravaid ei löönud. Teisel poolajal tundus, et läheb samamoodi, kui kümme minutit enne mängu lõppu teenis Rasmus Sinivee penalti ning hetked hiljem Maksim Novikov selle ka edukalt realiseeris. Loetud minutid Hiljem lõi Andrei Savotškin aga seisuks 2:0 ning sellega oligi mäng tehtud. Tähtsad kolm punkti said Tallinnasse toodud!

Järgmine mäng: FC Ararat TTÜ vs. FC Santos, 20.08 kell 19.00, Sportland Arenal.

17.08.2014
Score: 0 - 2

Match Report

17. august kell 19:00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadionil (Spordi 4, Kohtla-Järve)
KOHTLA-JÄRVE JK JÄRVE – TALLINNA FC ARARAT TTÜ  0:2 (0:0)

Väravad: 80. pen. Maksim Novikov, 82. Andrei Savotškin
Hoiatus: 80. Mikhail Kharitanovich

JK Järve: 16-Gusev, 9-Kharitanovich, 3-Malahhov, 22-Vigovski, 30-Aksjonov, 60-Smolin, 5-Juhanson, 50-Tšurakov, 41-Belov (71. 31-Vladimirov), 20-Tipukin, 19-Tomaševski (77. 99-Zaitsev).
Varus: 1-Suhhomjatnikov, 99-Zaitsev, 31-Vladimirov.

FC Ararat: 1-Pulkkinen, 7-S. Belozjorov, 14-Arutjunjan, 5-Novikov, 37-Kelder, 36-Savotškin, 15-Jušinski, 10-Grauberg, 9-Sinivee, 16-Antonov, 27-Paluoja.
Varus: 6-Smirnov.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.