Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Neljapäev

17:00-18:00

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

Spetsialiseerumine

2.

Laupäev

09:30-10:30

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

Spetsialiseerumine

Treenerid

Vladislav Pakhomenkov

Sünniaeg: 20.06.1971 (46)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 55632996

vladislav@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2013

Tööstaaž treenerina alates 2007 (12)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Igor Shemyatkov

Sünniaeg: 01.10.1969 (48)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 51948838

igor.shemyatkov@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2002 (17)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Yuri Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (62)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (42)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2005-2006@fcararat.ee

Aastaplaan

Meistrivõstlused

U13 VII Alagrupp

19.04.2018

Tähtajad ja üritused

Registreerimine

Sporditegevuse toetuse määramise periood

01.10.2018 - 01.12.2018

Võistkonna nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2018

Lisainfo

1.

Roman Bessedin

13.07.2005

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt

2.

Oleksandr Didenko

13.09.2004

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

3.

Damir Fashudinov

01.10.2004

Lisa andmed

OK

Puudu dokument

4.

Mikhail Gorchakov

13

13.12.2005

RU

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt

5.

Robert Kaasik

12

20.01.2005

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt

6.

Dominik Martin Lukjanov

02.08.2005

EE

OK

OK

Puudu dokument

7.

Maxim Mizirenkov

18

18.04.2005

RU

OK

OK

Puudu dokument

8.

Felix-Toomas Palits

3

28.07.2006

EE

Lisa andmed

OK

Puudu dokument Puudu pilt

9.

Robert Paulus

19.04.2006

EE

OK

Pole kohalik

Puudu dokument

10.

Daniil Pokatilov

99

30.04.2004

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt

11.

Vitalii Rybets

22

20.12.2005

UA

OK

OK

12.

Oleg Ryzhakov

21

09.02.2006

RU

OK

OK

Puudu dokument

13.

Artjom Stekanov

26.04.2005

EE

OK

Kinnitamata

Puudu dokument

14.

Martin Thapa

26.10.2005

EE

OK

Puudu dokument

15.

Dmitri Timohov

16

07.01.2006

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt

16.

Arseni Tverdov

7

17.06.2006

EE

OK

OK

Puudu dokument

17.

Valeri Viktorov

12.01.2005

Lisa andmed

OK

Puudu dokument