Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

17:00-18:30

Kunstmuru

Lasnamäe Spordikompleks - Pae 1, 11411

Kehtib alates 01.10.2017 kuni 30.11.2017

2.

Esmaspäev

17:00-18:30

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

Kehtib alates 01.12.2017 kuni 30.04.2018

3.

Kolmapäev

19:30-21:00

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

4.

Neljapäev

17:00-18:00

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

Spetsialiseerumine

5.

Reede

18:15-19:45

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

19:30-19:45 - teooria

6.

Laupäev

09:30-10:30

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

Spetsialiseerumine

Treenerid

Igor Shemyatkov

Sünniaeg: 01.10.1969 (48)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 51948838

igor.shemyatkov@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2002 (16)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Yuri Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (62)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (41)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2007-2008@fcararat.ee

Aastaplaan

Meistrivõstlus

Eesti 2017.a noorte jalgpalli klubidevahelised võistlused U11 vanuseklassis

aprill - juuni, august - oktoober

Turniir

Nõmme Cup 2017

29.01.2017

Turniir

FC Levadia Pirita Cup 2017

07.04.2017 - 09.04.2017

Laager

Suvelaager

juuni lõpp - juuli algus

Treeningpuhkus

Suvepuhkus

juuli

Turniir

Flora Nike Cup 2017

18.11.2017

Turniir

Daugavpils Cup

21.12.2017 - 23.12.2017

Tähtajad ja üritused

Registreerimine

Sporditegevuse toetuse määramise periood

01.10.2017 - 01.12.2017

Võistkonna nimekiri

#

Nimi

Sünniaeg

Särgi nr.

Lapse andmete lisamine

PAI 2018

PAI 2017

Nõutavad dokumendid

1.

Aaron Dehnik

01.05.2007

6

OK

OK

OK

Lapse dokumendi koopia

2.

Alexander Diyachenko

19.02.2007

11

Lisa andmed

OK

OK

Lapse dokumendi koopia

3.

Amir Mahmutov

10.09.2006

10

OK

OK

OK

Lapse dokumendi koopia

4.

Anri Arshakyan

28.12.2006

Lisa andmed

Mitmes klubis

Muu klubi kinnitus

Lapse dokumendi koopia

5.

Artjom Voitsehovski

24.05.2007

19

OK

OK

OK

Lapse dokumendi koopia

6.

Artjom Musijev

26.05.2007

28

OK

OK

OK

Lapse dokumendi koopia

7.

Artjom Juhnik

21.12.2007

18

OK

Kinnitamata

OK

Lapse dokumendi koopia

8.

Artjom Gavrilov

03.03.2007

26

OK

OK

OK

Lapse dokumendi koopia

9.

Dan-Eric Voltri

07.12.2006

25

OK

OK

OK

Lapse dokumendi koopia

10.

Daniil Smolin

19.05.2008

24

OK

Lapse dokumendi koopia

11.

Dmitri Petrov

10.10.2007

2

OK

Muu klubi kinnitus

Lapse dokumendi koopia

12.

Edvard Grintsevitš

29.02.2008

29

OK

OK

OK

13.

Georg Gubin

09.11.2007

Lisa andmed

Mitmes klubis

Muu klubi kinnitus

Lapse dokumendi koopia

14.

German Komkov

02.03.2008

6

OK

Kinnitamata

OK

Lapse dokumendi koopia

15.

Hatšik Khachatryan

02.04.2007

17

OK

Kinnitamata

OK

Lapse dokumendi koopia

16.

Ivan Dmitrijev

21.07.2006

9

OK

OK

Muu klubi kinnitus

17.

Jaroslav Dobrõnets

27.12.2007

19

OK

Kinnitamata

OK

Lapse dokumendi koopia

18.

Juri Artamonenkov

05.01.2008

23

OK

OK

OK

19.

Konstantin Solujazikov

20.11.2007

4

OK

OK

OK

20.

Mark Rannat

25.10.2006

8

OK

OK

OK

Lapse dokumendi koopia

21.

Mihhail Pljusnin

19.07.2007

1

OK

Kinnitamata

Kinnitamata

22.

Mihhail Skvortsov

15.09.2006

Lisa andmed

Muu klubi kinnitus

Muu klubi kinnitus

Liikme avaldus Lapse dokumendi koopia

23.

Nikita Volkov

31.10.2006

5

OK

OK

OK

Lapse dokumendi koopia

24.

Nojus Pocevicius

03.10.2005

Lisa andmed

Liikme avaldus Lapse dokumendi koopia