Treeningud (suveperiood, kevad-sügis)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

18:30-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

2.

Kolmapäev

18:30-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

3.

Reede

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Treenerid

Bogdan Lukashenko

Sünniaeg: 12.01.1994 (26)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (6)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Maksim Babjak

Sünniaeg: 10.12.1993 (26)

(+372) 58372609

maksim@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 2016 (5)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fcak-2007-2009-nma@fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Kalev Spring 2020

05.04.2020

Laager

Suvelaager

27.06.2020 - 03.07.2020

Puhkus

Suvepuhkus

12.07.2020 - 03.08.2020

Turniir

Reval Girls Cup(FC Ararat I ja FC Ararat II)

29.07.2020 - 30.07.2020

Turniir

Flora Seesam Cup 2020 U12 (2009) B tase

27.08.2020

Turniir

PLAY LIKE A GIRL TOURNAMENT

11.09.2020 - 13.09.2020

Turniir

OctoCup

10.10.2020 - 11.10.2020

Turniir

NIKE CUP

05.12.2020

Puhkus

Talvepuhkus

23.12.2020 - 05.01.2021

Tähtajad ja üritused

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2020

Lisainfo

1.

Olga Jastrebova

6

16.08.2009

EE

OK

OK

2.

Anastasija Južaninova

11

05.04.2009

EE

OK

OK

3.

Jelizaveta Južaninova

9

05.04.2009

EE

OK

OK

4.

Angelika Kolk

99

07.10.2006

EE

OK

OK

5.

Darina Kudjavnina

15

25.08.2008

EE

OK

OK

6.

Alina Mihhaseva

14

21.07.2010

EE

OK

OK

7.

Anna Movtšan

17

16.07.2009

EE

OK

OK

e-Arve

8.

Anna Petrova

8

16.12.2009

EE

OK

OK

9.

Elizaveta Petrova

1

20.08.2008

RU

OK

OK

10.

Anastassia Pikkov

21

24.07.2008

EE

OK

11.

Agnia Pissareva

98

13.04.2007

EE

Lisa andmed

OK

Puudu dokument

12.

Viktoria Pletšenko

13

13.05.2009

EE

OK

OK

13.

Sofia Priidemann

5

19.11.2009

EE

OK

OK

14.

Arina Uzjukina

7

14.04.2009

EE

OK

OK

15.

Darja Uzjukina

10

14.04.2009

EE

OK

OK

16.

Alesja Zub

2

24.05.2009

EE

OK

OK