Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

17:30-19:00

Jalgpalliväljak

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

2.

Kolmapäev

19:00-20:30

Jalgpalliväljak

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

3.

Reede

19:00-20:30

Jalgpalliväljak

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Treenerid

Ruben Arutjunov

Sünniaeg: 05.06.1969 (49)

Sünnikoht: Tartu (Eesti)

(+372) 5010789

ruben@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2013

Tööstaaž treenerina alates 2000 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vitali Pavlov

Sünniaeg: 19.02.1990 (28)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 58532102

vitali@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (4)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2007-2009t@fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Reval Cup 2018(FCA 1)

24.11.2018 - 25.11.2018

Puhkus

Talvepuhkus

20.12.2018 - 06.01.2019

Turniir

Nõmme Cup 2019 (?)(FCA 1)

19.01.2019 - 20.01.2019

Turniir

SK 10 Premium Cup 2019(FCA 2)

26.01.2019

Turniir

U13 Kevadring

mai/juuni

Laager

Suvelaager

14.06.2019 - 21.06.2019

Turniir

Pärnu Summer Cup (?)

27.06.2019 - 30.06.2019

Puhkus

Suvepuhkus

juuli

Turniir

U13 Sügisring

august/september

Turniir

Reval Cup 2019

23.11.2019 - 24.11.2019

Puhkus

Talvepuhkus

19.12.2019 - 05.01.2020

Tähtajad ja üritused

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2019

PAI 2018

Lisainfo

1.

Laura Antonova

36

06.03.2010

EE

OK

OK

OK

e-Arve

2.

Karolina Borzenkova

9

04.02.2010

EE

OK

OK

3.

Mila Günter

7

06.10.2010

EE

OK

OK

OK

4.

Sofia Jeltsova

30

18.07.2009

EE

OK

OK

OK

5.

Anastasija Južaninova

26

05.04.2009

EE

OK

OK

OK

6.

Jelizaveta Južaninova

27

05.04.2009

EE

OK

OK

OK

7.

Arina Kokurina

12

04.12.2007

EE

OK

OK

OK

8.

Darina Kudjavnina

31

25.08.2008

EE

OK

OK

9.

Marcella Mio Loit

34

15.01.2009

EE

OK

OK

OK

10.

Alina Mihhaseva

14

21.07.2010

EE

OK

OK

11.

Anna Movtšan

22

16.07.2009

EE

OK

OK

OK

e-Arve

12.

Amalia Pajumets

10

03.07.2006

EE

OK

OK

OK

13.

Anna Petrova

8

16.12.2009

EE

OK

OK

OK

14.

Viktoria Pletšenko

23

13.05.2009

EE

OK

OK

OK

15.

Sofia Priidemann

15

19.11.2009

EE

OK

OK

16.

Dajana Tomusk

1

17.11.2007

EE

OK

OK

17.

Arina Uzjukina

25

14.04.2009

EE

OK

OK

OK

18.

Darja Uzjukina

28

14.04.2009

EE

OK

OK

OK

19.

Lorena Vassiljeva

18

04.02.2009

EE

OK

OK

OK

20.

Alesja Zub

24

24.05.2009

EE

OK

OK

OK