Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

17:30-19:00

Kunstmuru

Lasnamäe Spordikompleks - Pae 1, 11411

2.

Teisipäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Lasnamäe Spordikompleks - Pae 1, 11411

3.

Neljapäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Lasnamäe Spordikompleks - Pae 1, 11411

4.

Reede

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

5.

Pühapäev

16:00-17:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Treenerid

Aleksandr Puštov

Aleksandr Puštov

Sünniaeg: 09.03.1964 (57)

Sünnikoht: Kaliningrad (Venemaa)

(+372) 51986763

a.pushtov@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2019

Tööstaaž treenerina alates 2001 (21)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Igor Shemyatkov

Igor Shemyatkov

Sünniaeg: 01.10.1969 (52)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 51948838

igor.shemyatkov@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2002 (20)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 50 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2007-mma@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2007-mma@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvete portaal: http://shop.fcararat.ee

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2022

PAI 2021

Lisainfo

1.

Juri Artamonenkov

23

05.01.2008

EE

OK

OK

2.

Roman Bessedin

22

13.07.2005

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt

3.

Marius Brazas

26

22.08.2008

EE

OK

OK

4.

Aaron Dehnik

6

01.05.2007

EE

OK

OK

5.

Alexander Diyachenko

11

19.02.2007

RU

OK

OK

Puudu dokument

6.

Ivan Dmitrijev

9

21.07.2006

EE

OK

OK

7.

Sander Eppik

30

03.02.2007

8.

Artur Fenin

4

08.05.2007

9.

Danila Gushinets

14

27.12.2007

Lisa andmed

Pole kohalik

Puudu liikme avaldus Puudu dokument Puudu pilt

10.

Hakob Iokhanson

77

19.04.2009

RU

OK

OK

11.

Ilja Kachkin

1

24.08.2006

12.

Aleksandr Lohmatov

16

09.01.2007

13.

Amir Mahmutov

10

10.09.2006

EE

OK

OK

14.

Artjom Musijev

28

26.05.2007

EE

OK

OK

15.

Fjodor Pljusnin

5

04.02.2009

EE

OK

Pole kohalik

16.

Mihhail Pljusnin

33

19.07.2007

EE

OK

Pole kohalik

17.

Mark Rannat

8

25.10.2006

EE

OK

OK

18.

Maksim Semenjuk

13

22.05.2007

EE

19.

Jaroslav Šipunov

18

28.04.2007

20.

Daniil Smolin

24

19.05.2008

EE

OK

Pole kohalik

Pole kohalik

21.

Artjom Tikhonov

20

16.03.2007

EE

22.

Artjom Vassilkov

7

14.12.2007

OK

Pole kohalik

Pole kohalik

Puudu liikme avaldus Puudu pilt

23.

Artjom Voitsehovski

70

24.05.2007

EE

OK

OK

24.

Emilien Žestjakov

15

16.07.2007

EE

25.

Bogdan Žukov

12

21.09.2007

OK

Pole kohalik

Pole kohalik

Puudu liikme avaldus Puudu dokument Puudu pilt

    Liitu treeningrühmaga

    Lapse andmed

    Lapsevanema / eestkostja andmed