Treeningud (suveperiood, kevad-sügis)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

2.

Kolmapäev

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

3.

Reede

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Treenerid

Ruben Arutjunov

Sünniaeg: 05.06.1969 (49)

Sünnikoht: Tartu (Eesti)

(+372) 5010789

ruben@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2013

Tööstaaž treenerina alates 2000 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2009a@fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Nõmme Cup 2018

20.01.2018 - 21.01.2018

Turniir

Apollo Cup 2018

24.03.2018

Turniir

Easter Cup 2018 (?)

07.04.2018 - 08.04.2018

Meistrivõstlused

U11 IV Alagrupp

aprill

Laager

Suvelaager

25.06.2018 - 01.07.2018

Turniir

Tallinn Cup 2018

05.07.2018 - 08.07.2018

Puhkus

Suvepuhkus

09.07.2018 - 31.07.2018

Turniir

Levadia Pirita Sügis Cup 2018

oktoober

Turniir

Reval Cup 2018

november

Turniir

Flora Nike Cup 2018

november

Turniir

Ateitis CUP

30.11.2018 - 01.12.2018

Üritus

Jõulupidu 2018

detsember

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2018 - 03.01.2019

Tähtajad ja üritused

Registreerimine

Sporditegevuse toetuse määramise periood

01.10.2018 - 01.12.2018

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2018

Lisainfo

1.

Timur Babkin

10

24.01.2010

EE

OK

OK

2.

Alexander Bezlepkin

20

28.04.2009

RU

OK

OK

e-Arve

3.

Andrei Bitšev

19

29.05.2009

EE

Lisa andmed

4.

Marius Brazas

88

22.08.2008

EE

OK

OK

5.

Konstantin Gaponenko

2

02.12.2009

RU

OK

OK

6.

Timur Giršik

6

13.10.2009

EE

OK

7.

Hakob Iokhanson

77

19.04.2009

RU

OK

OK

8.

Varuzhan Ivanyan

7

24.10.2009

RU

OK

OK

9.

Egor Lihatšjov

99

22.07.2009

EE

OK

OK

10.

Vlad Lugovoi

05.04.2009

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

11.

Robin Maalder

1

01.11.2009

EE

OK

OK

12.

Aleksei Merzin

4

08.09.2009

EE

OK

Puudu dokument

13.

Vjatšeslav Pavlovitš

3

23.12.2009

EE

OK

OK

14.

Eirik Persico

23

09.01.2009

EE

OK

15.

Fjodor Pljusnin

5

04.02.2009

EE

OK

OK

16.

Stefan Rakelmann

33

05.06.2009

EE

OK

17.

Oleksandr Rybets

21

03.09.2008

UA

OK

OK

18.

Kirill Shvedov

12

13.05.2009

EE

OK

OK

19.

Artur Strigin

17

29.07.2009

EE

OK

OK

20.

Arsen Teknedžan

26

30.03.2009

EE

OK

OK

21.

Makar Vassiljev

18

15.12.2009

EE

OK

OK

22.

Jüri Vilbaste

26.10.2009

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

23.

David Žilkin

16

08.01.2010

EE

OK

OK

24.

Roman Zinovjev

14

01.07.2009

EE

OK

OK

e-Arve