Treeningud

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Teisipäev

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Klubi linnabussi sõiduplaan Lasnamäe - Sõle

2.

Kolmapäev

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Klubi linnabussi sõiduplaan Lasnamäe - Sõle

3.

Reede

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Klubi linnabussi sõiduplaan Lasnamäe - Sõle

Treenerid

Ruben Arutjunov

Sünniaeg: 05.06.1969 (48)

Sünnikoht: Tartu (Eesti)

(+372) 5010789

ruben@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2013

Tööstaaž treenerina alates 2000 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2009b@fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Nõmme Cup 2018

20.01.2018 - 21.01.2018

Meistrivõstlused

U-10 B.N I voor

mai

Meistrivõstlused

U-10 B.N II voor

juuni

Laager

Suvelaager

25.06.2018 - 01.07.2018

Puhkus

Suvepuhkus

09.07.2018 - 31.07.2018

Meistrivõstlused

U-10 B.N III voor

august

Meistrivõstlused

U-10 B.N IV voor

august/september

Turniir

Reval Cup 2018

november

Turniir

Rõõm Jalgpallist

november

Üritus

Jõulupidu 2018

detsember

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2018 - 03.01.2019

Tähtajad ja üritused

Registreerimine

Sporditegevuse toetuse määramise periood

01.10.2018 - 01.12.2018

Võistkonna nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2018

Lisainfo

1.

Vladislav Ananjev

22

06.05.2009

EE

OK

OK

2.

Alexander Bezlepkin

20

28.04.2009

RU

OK

OK

e-Arve

3.

Kirill Dzyubko

15

25.08.2009

EE

OK

OK

4.

Konstantin Gaponenko

2

02.12.2009

RU

OK

OK

5.

Rostislav Hadžijev

29

20.11.2009

EE

OK

6.

Gabriel Jõemets

25

31.05.2009

EE

OK

Muu klubi

7.

Ruslan Koroban

27

12.05.2009

EE

OK

OK

8.

Artjom Kramer

30

13.11.2009

RU

OK

OK

9.

Andre Lindeberg

4

18.03.2009

EE

OK

OK

10.

Eirik Persico

23

09.01.2009

EE

OK

11.

Kirill Shvedov

12

13.05.2009

EE

OK

OK

12.

Aleksandr Šuškevitš

33

12.07.2009

EE

OK

Muu klubi

13.

Arsen Teknedžan

26

30.03.2009

EE

OK

OK

14.

Timur Žirnov

28

16.01.2009

EE

OK

OK