Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

2.

Kolmapäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

3.

Reede

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Treenerid

Bogdan Lukashenko

Sünniaeg: 12.01.1994 (24)

Sünnikoht: Poltava (Ukraina)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (4)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Ruben Arutjunov

Sünniaeg: 05.06.1969 (48)

Sünnikoht: Tartu (Eesti)

(+372) 5010789

ruben@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2013

Tööstaaž treenerina alates 2000 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2009mt@fcararat.ee


Aastaplaan

Meistrivõstlused

U-10 A.N I voor

01.05.2018

Meistrivõstlused

U-10 A.N II voor

01.06.2018

Laager

Suvelaager

25.06.2018 - 01.07.2018

Puhkus

Suvepuhkus

09.07.2018 - 31.07.2018

Meistrivõstlused

U-10 A.N III voor

01.08.2018

Meistrivõstlused

U-10 A.N IV voor

01.09.2018

Turniir

Reval Cup 2018

24.11.2018 - 25.11.2018

Üritus

Jõulupidu 20178

01.12.2018

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2018 - 03.01.2019

Tähtajad ja üritused

Registreerimine

Sporditegevuse toetuse määramise periood

01.10.2018 - 01.12.2018


Võistkonna nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2018

Lisainfo

1.

Karolina Abassova

15

19.08.2011

EE

OK

2.

Laura Antonova

36

06.03.2010

EE

OK

OK

e-Arve

3.

Alina Bogdanova

30.11.2008

RU

OK

OK

Puudu dokument

4.

Armenuhi Ami Hovhannisyan

37

18.09.2009

EE

Lisa andmed

OK

Puudu dokument

5.

Kateryna Hruzevych

18.03.2011

UA

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

6.

Alina Jakuševa

20

20.04.2009

EE

OK

OK

7.

Sofia Jeltsova

30

18.07.2009

EE

OK

OK

8.

Anastasija Južaninova

26

05.04.2009

EE

OK

OK

9.

Jelizaveta Južaninova

27

05.04.2009

EE

OK

OK

10.

Arina Kokurina

12

04.12.2007

EE

OK

OK

11.

Polina Lisina

01.09.2008

EE

Lisa andmed

12.

Marcella Mio Loit

34

15.01.2009

EE

OK

OK

13.

Anna Movtšan

22

16.07.2009

EE

OK

OK

e-Arve

14.

Polina Petrakovskaja

19

09.12.2010

EE

OK

OK

15.

Viktoria Pletšenko

23

13.05.2009

EE

OK

OK

16.

Moonika Põldoja

08.12.2007

EE

Lisa andmed

OK

17.

Polina Timin

21

27.01.2009

EE

OK

OK

Puudu dokument

18.

Arina Uzjukina

25

14.04.2009

EE

OK

OK

19.

Darja Uzjukina

28

14.04.2009

EE

OK

OK

20.

Lorena Vassiljeva

18

04.02.2009

EE

OK

OK

21.

Alesja Zub

24

24.05.2009

EE

OK

OK