Treeningud (suveperiood, kevad-sügis)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Teisipäev

18:30-19:30

Kunstmuru

Õismäe tee 132, 13511

2.

Kolmapäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

3.

Reede

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Treenerid

Bogdan Lukashenko

Sünniaeg: 12.01.1994 (26)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (6)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Maksim Babjak

Sünniaeg: 10.12.1993 (26)

(+372) 58372609

maksim@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 2016 (5)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 50 €

Mailing list: fcak-2010-2011-nma@fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Flora Seesam Cup

29.03.2020

Turniir

Reval Girls Cup(FC Ararat I ja FC Ararat II)

29.07.2020 - 30.07.2020

Turniir

Flora Seesam Cup 2020 U9 (2012) B tase

24.08.2020

Turniir

RÕÕM JALGPALLIST

13.12.2020

Tähtajad ja üritused

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2020

Lisainfo

1.

Karolina Abassova

15

19.08.2011

EE

OK

OK

2.

Alisa Aksubaeva

19

18.10.2008

EE

OK

OK

3.

Žaklīna Birnbauma

26

19.10.2007

LV

OK

4.

Marianna Ivanova

7

21.05.2012

EE

OK

Pole kohalik

5.

Regina Ivanova

25

25.01.2009

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

6.

Anastasia Jušinskaja

15.11.2007

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

7.

Suzanna Kotova

2

17.02.2011

EE

OK

OK

8.

Marjana Nikiforova

18

11.07.2009

EE

OK

OK

9.

Maria Nikolajeva

4

08.12.2010

EE

OK

Puudu dokument

10.

Olga Pantjuhhova

3

30.12.2010

EE

OK

OK

Puudu pilt

11.

Renata Strigina

5

15.04.2011

EE

OK

OK

Puudu dokument

12.

Polina Suhhovei

20

26.05.2006

EE

Lisa andmed

OK

13.

Maria Tomaševitš

10

12.02.2011

EE

OK

OK

14.

Eva Topalova

12

10.08.2009

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

15.

Maria Zelenskaja

23

08.04.2011

EE

Lisa andmed

OK

Puudu dokument