Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Klubi linnabussi sõiduplaan Lasnamäe - Sõle

2.

Kolmapäev

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Klubi linnabussi sõiduplaan Lasnamäe - Sõle

3.

Reede

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Klubi linnabussi sõiduplaan Lasnamäe - Sõle

Treenerid

Yuri Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (62)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (42)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (37)

Sünnikoht: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2010

Tööstaaž treenerina alates 2010 (9)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2010a@fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Ateitis Cup

05.04.2018 - 08.04.2018

Meistrivõstlused

U-10 A.N I voor

mai

Meistrivõstlused

U-10 A.N II voor

juuni

Laager

Suvelaager

25.06.2018 - 01.07.2018

Turniir

Tallinn Cup 2018

05.07.2018 - 08.07.2018

Puhkus

Suvepuhkus

10.07.2018 - 31.07.2018

Meistrivõstlused

U-10 A.N III voor

august

Meistrivõstlused

U-10 A.N IV voor

august/september

Turniir

Flora Nike Cup 2018

november

Üritus

Jõulupidu 2018

detsember

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2018 - 03.01.2019

Tähtajad ja üritused

Registreerimine

Sporditegevuse toetuse määramise periood

01.10.2018 - 01.12.2018

Võistkonna nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2018

Lisainfo

1.

Ignat Čujakovs

13

01.07.2010

EE

OK

OK

Puudu dokument

2.

Lev Dmitrijev

30

07.09.2009

EE

OK

Muu klubi

3.

Roman Efimov

20

02.01.2011

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

4.

Nikita Egorov

26

06.02.2010

RU

OK

OK

5.

Nikita Ignatjev

10

15.02.2010

EE

OK

OK

Puudu dokument

6.

Džiugas Jaruševicius

99

09.08.2010

LT

OK

OK

7.

Martin Kan

8

17.09.2010

EE

OK

OK

8.

Daniel Koltsov

2

06.05.2010

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt

9.

Ilja Kotrikadze

88

31.03.2011

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

10.

Marat Kovalenko

27

27.12.2010

EE

OK

OK

11.

Jan Lattu

14

03.08.2010

EE

OK

OK

12.

Mark Levtšenko

11

14.01.2010

EE

OK

OK

Puudu dokument

13.

Alan Lindeberg

4

05.09.2010

EE

OK

OK

Puudu dokument

14.

Roman Mazurenko

6

14.09.2009

RU

OK

OK

15.

Mark Mets

2

16.11.2010

RU

Lisa andmed

OK

Puudu dokument Puudu pilt

16.

Artemi Pikulenko

19

30.12.2010

EE

OK

OK

Puudu dokument

17.

Jonas Pocevicius

23

01.05.2010

LT

OK

OK

18.

Mihail Ševtšenko

22

03.09.2010

EE

OK

OK

Puudu dokument

19.

Bogdan Sidorov

11

12.07.2010

EE

Lisa andmed

OK

20.

Vladislav Volžinski

31

03.10.2010

EE

OK

OK

21.

Timur Zherdev

25

25.09.2010

EE

OK

OK

e-Arve