Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

2.

Kolmapäev

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

3.

Reede

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

4.

Laupäev

12:00-13:00

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

Treenerid

Yuri Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (63)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (42)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (38)

Sünnikoht: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2010

Tööstaaž treenerina alates 2010 (9)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2010@fcararat.ee

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2019

PAI 2018

Lisainfo

1.

Ignat Čujakovs

13

01.07.2010

EE

OK

Mitmes klubis

Puudu dokument

2.

Lev Dmitrijev

30

07.09.2009

EE

OK

Kinnitamata

3.

Nikita Egorov

26

06.02.2010

RU

OK

Kinnitamata

4.

Nikita Ignatjev

10

15.02.2010

EE

OK

Kinnitamata

Puudu dokument

5.

Džiugas Jaruševicius

99

09.08.2010

LT

OK

Kinnitamata

6.

Martin Kan

8

17.09.2010

EE

OK

Kinnitamata

7.

Marat Kovalenko

27

27.12.2010

EE

OK

Kinnitamata

8.

Oskar Krupenko

18

04.02.2010

EE

Lisa andmed

Kinnitamata

Puudu dokument

9.

Jan Lattu

14

03.08.2010

EE

OK

Kinnitamata

10.

Mark Levtšenko

11

14.01.2010

EE

OK

Kinnitamata

Puudu dokument

11.

Nikolai Maikin

15

17.12.2010

EE

OK

Mitmes klubis

12.

Mark Mets

2

16.11.2010

RU

Lisa andmed

Kinnitamata

13.

Artemi Pikulenko

19

30.12.2010

EE

OK

Mitmes klubis

Puudu dokument

14.

Jonas Pocevicius

23

01.05.2010

LT

OK

Mitmes klubis

15.

Artjom Rattik

24

04.03.2010

EE

OK

Puudu dokument

16.

Mihail Ševtšenko

22

03.09.2010

EE

OK

Kinnitamata

17.

Bogdan Sidorov

11

12.07.2010

EE

OK

Kinnitamata

18.

Vladislav Volžinski

31

03.10.2010

EE

OK

Kinnitamata

19.

Timur Zherdev

25

25.09.2010

EE

OK

Muu klubi

e-Arve