Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Teisipäev

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

2.

Kolmapäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

3.

Laupäev

11:00-12:30

Saal

Kadaka Põhikool - E. Vilde tee 120, 12618

Treenerid

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (37)

Sünnikoht: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2010

Tööstaaž treenerina alates 2010 (9)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Yuri Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (62)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (42)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2011ma@fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Levadia Pirita Cup 2018

30.03.2018 - 01.04.2018

Turniir

Saku Spring Cup

21.04.2018 - 22.04.2018

Meistrivõstlused

U-9 B.N I voor

mai

Turniir

Tiiger Cup

05.05.2018

Meistrivõstlused

U-9 B.N II voor

juuni

Laager

Linnalaager

juuli

Puhkus

Suvepuhkus

10.07.2018 - 31.07.2018

Meistrivõstlused

U-9 B.N III voor

august

Meistrivõstlused

U-9 B.N IV voor

august/september

Turniir

Flora Nike Cup 2018

november

Üritus

Jõulupidu 2018

01.12.2018

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2018 - 03.01.2019

Tähtajad ja üritused

Treeninginfo

Üleminek Talveperioodi treeningkavale

01.10.2018

Võistkonna nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2018

Lisainfo

1.

Artjom Boiko

77

26.11.2011

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

2.

Deniel Dovbnja

08.11.2011

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

3.

Alexander Dubonossov

11

09.12.2011

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

4.

Jonas Džiugelis

35

14.06.2011

EE

OK

Puudu pilt

5.

Artjom Karpov

6

14.02.2011

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

6.

Robert Litvinovitš

23

27.08.2011

EE

Lisa andmed

7.

Mark Caius Loit

22

15.04.2011

EE

Lisa andmed

8.

Mark Merzin

15

22.12.2011

EE

OK

Puudu pilt

9.

Platon Merzin

16

22.12.2011

EE

OK

Puudu pilt

10.

Artjom Poltavets

7

23.01.2011

EE

OK

Puudu pilt

11.

Aleksei Russakov

10

02.04.2011

EE

OK

Puudu dokument

12.

Mark Serdyukov

26

20.04.2011

EE

OK

Puudu pilt

13.

Timofey Simson

31.07.2011

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

14.

Pavel Snežitski

8

30.08.2011

EE

OK

15.

Maksim Šnur

27

26.08.2011

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

16.

Jaroslav Zamjatin

5

04.02.2011

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt