Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Teisipäev

17:00-18:30

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

2.

Neljapäev

18:00-19:30

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

3.

Laupäev

10:30-12:30

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

11:30-12:00 teooria

Treenerid

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (37)

Sünnikoht: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2010

Tööstaaž treenerina alates 2010 (9)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Yuri Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (62)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (42)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2011l@fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Levadia Pirita Cup 2018

30.03.2018 - 01.04.2018

Turniir

Saku Spring Cup

21.04.2018 - 22.04.2018

Meistrivõstlused

U-9 B.N I voor

mai

Turniir

Tiiger Cup

05.05.2018

Meistrivõstlused

U-9 B.N II voor

juuni

Laager

Linnalaager

juuli

Puhkus

Suvepuhkus

10.07.2018 - 31.07.2018

Meistrivõstlused

U-9 B.N III voor

august

Meistrivõstlused

U-9 B.N IV voor

august/september

Turniir

Flora Nike Cup 2018

november

Üritus

Jõulupidu 2018

01.12.2018

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2018 - 03.01.2019

Tähtajad ja üritused

Registreerimine

Sporditegevuse toetuse määramise periood

01.10.2018 - 01.12.2018

Võistkonna nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2018

Lisainfo

1.

Maksim Alferenko

31

11.03.2011

EE

Lisa andmed

e-Arve

2.

Nikita Belokurov

25

14.09.2011

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

3.

Daniil Bortnovski

45

11.09.2011

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

4.

Bogdan Bubin

37

17.06.2011

RU

OK

Puudu dokument Puudu pilt

5.

Mark Buratšev

10.06.2010

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

6.

Artur Chesnikov

11

30.05.2011

RU

Lisa andmed

Puudu dokument

7.

Nikita Gaidajenko

17

12.10.2011

Lisa andmed

Puudu liikme avaldus Puudu dokument Puudu pilt

8.

Jegor Jegorov

28

18.12.2010

EE

OK

OK

9.

Oleg Kardaš

28

07.02.2011

EE

OK

Puudu dokument

10.

Aleksander Koltsov

08.11.2011

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

11.

Aleksei Latt

55

06.10.2011

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

12.

Jan Miklin

5

06.09.2011

EE

OK

13.

Ilja Mitjunov

09.08.2011

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

14.

Timur Mjassumov

30

13.05.2011

EE

OK

15.

Egor Popkov

18

18.10.2011

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

16.

Daniil Rõži

23

31.07.2011

EE

OK

Puudu dokument

17.

Nektar Shengelia

21

16.03.2010

GE

OK

OK

18.

Artjom Smorodin

7

17.04.2011

EE

OK

Puudu dokument

19.

Maksim Udalov

30

19.05.2010

EE

OK

OK

Puudu dokument

20.

Roman Vaganov

18

23.11.2010

EE

OK

21.

Arsen Vardanyan

9

14.07.2011

EE

OK

22.

Artjom Zotov

24

22.06.2011

EE

OK

Puudu dokument