Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Teisipäev

17:00-18:30

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

2.

Neljapäev

18:15-19:30

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

3.

Laupäev

13:00-14:00

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

Treenerid

Yuri Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (63)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (42)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (38)

Sünnikoht: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2010

Tööstaaž treenerina alates 2010 (9)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2012la@fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Leon Cup

märts

Turniir

Leon Cup

juuni

Puhkus

Suvepuhkus

25.06.2018 - 15.07.2018

Laager

Linnalaager

august

Turniir

Flora Nike Cup 2018

november

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2018 - 03.01.2019

Tähtajad ja üritused

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2019

PAI 2018

Lisainfo

1.

Aleksandr Andreev

37

13.05.2012

EE

OK

e-Arve

2.

Roman Atamanov

9

20.01.2012

EE

OK

3.

Andrei Budarin

28

21.09.2012

EE

OK

4.

Andrei Fedarovich

22

18.05.2012

BY

OK

5.

Gleb Grünbaum

21

07.02.2012

EE

OK

6.

Ilian Kolbaskin

26

30.06.2012

RU

OK

7.

Lev Kornijenko

29.08.2012

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

8.

Rodion Kudašov

35

02.04.2012

RU

OK

9.

Aleksander Kuznetsov

55

16.03.2012

EE

OK

10.

Eidan Legovitš

23.10.2012

EE

OK

11.

Roman Meisterson

10.09.2012

OK

12.

Gleb Novitškov

11.02.2011

EE

OK

Puudu dokument

13.

Robert Oja

19

14.02.2012

EE

OK

14.

Ivan Petrosjan

25

14.06.2012

EE

OK

15.

Alex Rimm

15

22.05.2012

EE

OK

16.

Marek Rimm

17

22.05.2012

EE

OK

17.

Vitali Rõžkov

18

09.06.2012

EE

OK

18.

Ruslan Tšerednitšenko

24

02.04.2012

EE

OK

19.

Artjom Utin

31

24.02.2012

EE

OK

20.

Nikita Vadovski

29.01.2012

EE

OK