Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

18:00-19:00

Saal

Kadaka Põhikool - E. Vilde tee 120, 12618

2.

Reede

18:00-19:00

Saal

Kadaka Põhikool - E. Vilde tee 120, 12618

3.

Laupäev

11:00-12:00

Saal

Kadaka Põhikool - E. Vilde tee 120, 12618

Treenerid

Bogdan Lukashenko

Sünniaeg: 12.01.1994 (24)

Sünnikoht: Poltava (Ukraina)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (4)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Yuri Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (63)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (42)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Maksim Babjak

Sünniaeg: 10.12.1993 (24)

Sünnikoht: Tartu (Eesti)

(+372) 58372609

maksim@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 2016 (3)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2012ma@fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Leon Cup

märts

Turniir

Leon Cup

juuni

Puhkus

Suvepuhkus

25.06.2018 - 15.07.2018

Laager

Linnalaager

august

Turniir

Flora Nike Cup 2018

november

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2018 - 03.01.2019

Tähtajad ja üritused

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2019

PAI 2018

Lisainfo

1.

Anton Andropov

30

01.06.2012

EE

OK

2.

Nikita Arhipov

10

04.06.2012

EE

Lisa andmed

3.

Maksim Beditski

7

04.03.2012

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

4.

Dmitri Belov

6

24.01.2012

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

5.

Alan Bernd

2

26.12.2012

EE

OK

6.

Allan Gerassimov

4

07.12.2010

Lisa andmed

Mitmes klubis

Puudu dokument Puudu pilt

7.

Timur Hahajev

8

16.10.2012

EE

OK

8.

Milan Kozlov

17.07.2012

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

9.

Maxim Malovichko

09.03.2012

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

10.

Arseni Maltsev

8

24.06.2012

RU

OK

11.

Demid Neimark

95

12.10.2012

EE

OK

12.

Robert Nikolajev

10.01.2013

EE

Lisa andmed

Puudu pilt

13.

Mihhail Okuško

4

05.02.2012

EE

OK

e-Arve

14.

Ivan Pikulik

24.04.2012

EE

OK

Puudu dokument

15.

Genrih Poljakov

17.03.2012

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

16.

Nikita Serebrjan

3

20.09.2012

EE

OK

17.

Arseni Sergejev

12.04.2012

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

18.

Mihhail Sorgin

29

11.09.2012

EE

OK

19.

Kirill Starussev

03.04.2012

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

20.

Timofei Trofimov

21.10.2012

EE

Lisa andmed

Puudu dokument