Treeningud (suveperiood, kevad-sügis)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

17:00-18:00

Kunstmuru

Järveotsa Gümnaasium - Järveotsa tee 31, 13520

2.

Kolmapäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

3.

Reede

19:00-20:00

Kunstmuru

Järveotsa Gümnaasium - Järveotsa tee 31, 13520

Treenerid

Yuri Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (63)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (42)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vitali Pavlov

Sünniaeg: 19.02.1990 (28)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 58532102

vitali@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (4)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2012ma@fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Leon Cup

märts

Turniir

Leon Cup

juuni

Puhkus

Suvepuhkus

25.06.2018 - 15.07.2018

Laager

Linnalaager

august

Turniir

Flora Nike Cup 2018

november

Üritus

Jõulupidu 2018

detsember

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2018 - 03.01.2019

Tähtajad ja üritused

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2018

Lisainfo

1.

Anton Andropov

30

01.06.2012

EE

OK

2.

Maksim Beditski

7

04.03.2012

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

3.

Dmitri Belov

6

24.01.2012

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

4.

Artemi Gorban

09.11.2012

EE

OK

5.

Timur Hahajev

8

16.10.2012

EE

OK

6.

Timur Konyukh

11

13.07.2012

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

7.

Roman Kuzmin

15.01.2013

EE

OK

8.

Arseni Maltsev

8

24.06.2012

RU

OK

9.

Mihhail Okuško

4

05.02.2012

EE

OK

e-Arve

10.

Ivan Perminov

13.02.2012

EE

Lisa andmed

11.

Genrih Poljakov

17.03.2012

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

12.

Nikita Serebrjan

3

20.09.2012

EE

OK

13.

Arseni Sergejev

12.04.2012

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

14.

Ivan Sokolov

30

30.03.2013

EE

OK

15.

Mihhail Sorgin

29

11.09.2012

EE

OK

16.

German Topkin

26.02.2013

EE

OK

17.

Nikita Trošin

06.02.2013

EE

OK

18.

Aleks Verro

09.02.2013

EE

OK