Treenerid

Vitali Pavlov

Sünniaeg: 19.02.1990 (30)

(+372) 58532102

vitali@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (6)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fcak-2013-mtl@fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Leon Cup

03.03.2019

Turniir

Flora Selver Cup

07.04.2019

Turniir

Leon Cup

juuni

Puhkus

Suvepuhkus

juuli

Laager

Linnalaager

august

Turniir

Flora Nike Cup 2019

november

Puhkus

Talvepuhkus

19.12.2019 - 05.01.2020

Turniir

Tarvas Cup 2020 (FCA1 / FCA2)

22.02.2020

Turniir

Seesam Cup 2020 (FCA1 / FCA2)

04.04.2020 - 05.04.2020

Turniir

U9 Kevadring

mai/juuni

Turniir

LPS Cup 2020 (FCA1)

17.05.2020

Turniir

U9 Sügisring

august/september

Turniir

Flora Nike Cup (FCA1)

november/detsember

Turniir

Rõõm jalgpallist (FCA2)

november/detsember

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2020 - 03.01.2021

Tähtajad ja üritused

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2020

Lisainfo

1.

Mark Bondarenko

9

27.06.2013

EE

OK

2.

Artjom Breusov

21

08.01.2013

EE

OK

3.

Kirill Glushkov

35

03.11.2013

EE

OK

4.

Timofei Gultyaev

27

09.08.2013

EE

OK

5.

Artjom Gurov

6

22.07.2013

EE

OK

e-Arve

6.

Aleksandr Kaplun

9

11.02.2014

EE

Lisa andmed

e-Arve

7.

Miron Lihhatšov

55

09.12.2013

EE

OK

e-Arve

8.

Maksim Nikitin

3

01.09.2013

EE

OK

9.

Ludvig Obuhhov-Dankertsen

11

29.01.2014

NO

OK

10.

Gleb Pantjuhhov

22

05.08.2013

EE

OK

11.

Matvei Pavlov

25

07.05.2013

EE

OK

12.

Miron Petrõkin

18

04.08.2013

EE

OK

13.

Damir Pogorelov

50

11.07.2013

EE

OK

14.

Aleksei Popov

8

13.01.2013

RU

OK

15.

Viktor Pospelov

36

14.09.2013

EE

OK

16.

Dmitri Šilov

22.10.2013

EE

OK

17.

Aleksandr Štšetinin

45

17.03.2013

EE

OK

18.

Daniil Sukonko

28

01.01.2013

EE

OK

19.

Makar Talalai

26

16.04.2013

RU

OK

20.

Arseni Tretyakov

21.05.2013

RU

OK

21.

Daren Viharev

33

09.05.2013

EE

OK