Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Teisipäev

17:00-18:30

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

2.

Kolmapäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

3.

Laupäev

11:30-13:00

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

Treenerid

Vitali Pavlov

Vitali Pavlov

Sünniaeg: 19.02.1990 (30)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 58532102

vitali@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (6)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Sergey Serednitskiy

Sergey Serednitskiy

Sünniaeg: 29.12.1972 (47)

Sünnikoht: Nalchik (Venemaa)

(+372) 55912699

s.serednitskiy@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2020

Tööstaaž treenerina alates 1995 (26)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2013-mtl@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2013-mtl@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvede portaal: http://shop.fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Leon Cup

03.03.2019

Turniir

Flora Selver Cup

07.04.2019

Turniir

Leon Cup

juuni

Puhkus

Suvepuhkus

juuli

Laager

Linnalaager

august

Turniir

Flora Nike Cup 2019

november

Puhkus

Talvepuhkus

19.12.2019 - 05.01.2020

Turniir

Tarvas Cup 2020 (FCA1 / FCA2)

22.02.2020

Turniir

Seesam Cup 2020 (FCA1 / FCA2)

04.04.2020 - 05.04.2020

Turniir

U9 Kevadring

mai/juuni

Turniir

LPS Cup 2020 (FCA1)

17.05.2020

Turniir

U9 Sügisring

august/september

Turniir

Flora Nike Cup (FCA1)

november/detsember

Turniir

Rõõm jalgpallist (FCA2)

november/detsember

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2020 - 03.01.2021

Tähtajad ja üritused

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2021

PAI 2020

Lisainfo

1.

Mark Bondarenko

9

27.06.2013

EE

OK

2.

Artjom Breusov

21

08.01.2013

EE

OK

3.

Timofei Gultyaev

27

09.08.2013

EE

OK

4.

Artjom Gurov

6

22.07.2013

EE

OK

e-Arve

5.

Miron Lihhatšov

55

09.12.2013

EE

OK

e-Arve

6.

Gleb Pantjuhhov

22

05.08.2013

EE

OK

7.

Matvei Pavlov

25

07.05.2013

EE

OK

8.

Miron Petrõkin

18

04.08.2013

EE

OK

9.

Damir Pogorelov

50

11.07.2013

EE

OK

10.

Aleksei Popov

8

13.01.2013

RU

OK

11.

Viktor Pospelov

36

14.09.2013

EE

OK

12.

Aleksandr Štšetinin

45

17.03.2013

EE

OK

13.

Daniil Sukonko

28

01.01.2013

EE

OK

14.

Makar Talalai

26

16.04.2013

RU

OK

Jõulud

15.

Arseni Tretyakov

21.05.2013

RU

OK

16.

Daren Viharev

33

09.05.2013

EE

OK

Liitu treeningrühmaga

Lapse andmed

Lapsevanema / eestkostja andmed