Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Kolmapäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

2.

Reede

19:00-20:30

Saal

Õismäe Sportmängude Hall - Ehitajate tee 141, 13517

3.

Laupäev

14:30-16:00

Saal

53. Keskkool - J. Sütiste tee 42, 13420

Treenerid

Vitali Pavlov

Vitali Pavlov

Sünniaeg: 19.02.1990 (30)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 58532102

vitali@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (6)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Sergey Serednitskiy

Sergey Serednitskiy

Sünniaeg: 29.12.1972 (47)

Sünnikoht: Nalchik (Venemaa)

(+372) 55912699

s.serednitskiy@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2020

Tööstaaž treenerina alates 1995 (26)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2013-mtm@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2013-mtm@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvede portaal: http://shop.fcararat.ee

Aastaplaan

Turniir

Leon Cup

03.03.2019

Turniir

Flora Selver Cup

07.04.2019

Turniir

Leon Cup

juuni

Puhkus

Suvepuhkus

juuli

Laager

Linnalaager

august

Turniir

Flora Nike Cup 2019

november

Puhkus

Talvepuhkus

19.12.2019 - 05.01.2020

Turniir

Tarvas Cup 2020 (FCA1 / FCA2)

22.02.2020

Turniir

Seesam Cup 2020 (FCA1 / FCA2)

04.04.2020 - 05.04.2020

Turniir

U9 Kevadring

mai/juuni

Turniir

LPS Cup 2020 (FCA1)

17.05.2020

Turniir

U9 Sügisring

august/september

Turniir

Flora Nike Cup (FCA1)

november/detsember

Turniir

Rõõm jalgpallist (FCA2)

november/detsember

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2020 - 03.01.2021

Tähtajad ja üritused

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2021

PAI 2020

Lisainfo

1.

Konstantin Anaimanovitš

29

24.06.2013

Lisa andmed

Puudu pilt Jõulud

2.

Daniel Bazyukin

15

21.12.2013

EE

OK

Puudu pilt

3.

Daniil Borissov

32

22.04.2013

EE

Lisa andmed

Jõulud

4.

Adrian Erbe

40

19.09.2013

EE

OK

Jõulud

5.

Mark Fesko

24

14.04.2013

EE

OK

Puudu pilt e-Arve

6.

Maxim Gavrilov

14

23.04.2013

EE

OK

7.

Matvei Karpov

11

10.06.2013

Lisa andmed

Jõulud

8.

Sergei Kudrjašov

17

01.02.2013

EE

OK

9.

Roman Kuzmin

10

15.01.2013

EE

OK

10.

Vladislav Kuznetsov

26.12.2013

EE

OK

Puudu dokument Jõulud

11.

Nikita Luštšikov

12

19.04.2013

EE

OK

12.

Martin Luts

19

08.07.2013

EE

OK

e-Arve

13.

Ksenija Nesterko

11

15.10.2013

EE

OK

Puudu pilt

14.

Aleksei Pozdniakov

13

15.07.2013

EE

OK

Jõulud

15.

Dmitri Ševtšenko

34

29.09.2013

EE

OK

Puudu pilt Jõulud

16.

Daniil Sharov

75

25.07.2013

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt Jõulud

17.

Ivan Sokolov

30

30.03.2013

EE

OK

18.

German Topkin

5

26.02.2013

EE

OK

19.

Viktor Virt

23

10.06.2013

RU

OK

20.

Georg Voitovitš

16

21.11.2013

EE

OK

Jõulud

21.

Nikita Zolotnikov

44

28.05.2013

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt Jõulud

Liitu treeningrühmaga

Lapse andmed

Lapsevanema / eestkostja andmed