Pühapäevane mäng JK Sillamäe Kalev II vastu oli äärmiselt põnev ning sündmusterohke. Esimesed 25 minutit mängust möödus peamiselt Idavirulaste taktikepi all, Ararat TTÜ mängis pigem kontarünnakutele, kuid esialgu midagi väga ohtlikku luua ei suudetud, vastupidi, lasime endale lüüa 2 väga lihtsat väravat. Vahel on sellised asjad aga isegi kasulikud, sest meeskond tõeliselt ärkas peale kaotusseisu jääma ning hakati mängima hoopis teistsugust mängu. Just seda mängu, mida Ararat on alati harjunud mängima, söödud muutusid tugevamateks ja täpsemateks, mängijad muutusid agressiivsemaks ning hakati tekitama ohtralt ohtlikke olukordi ka vastaste värava all niung suudeti neist mõned ka väravateks realiseerida.

Esmalt realiseeris Avetis Harutjunjan penalti ning teisele väravale poolaja lõpus tegi väga hea eeltöö meie keskvälja maestro Vaagn Arutjunjan, kes andis mõõdetud läbisöödu Avetisele, kes sedapuhku väravavahist mööda mängis ning palli tühja võrku lükkas, seega tuldi poolaja lõpuks rongi alt välja, 2:2!

Teine poolaeg oli täiesti teistsugune mäng, Ararat hoidis palli ning tegutsemine oli palju rohkem mõtestatud. Meie kahjuks teenis Kalev aga üsna kohe teise poolaja alguses penalti ning tõenäoliselt võinuks olla see ka mängu murdepunkt, kuid ei.. Dmitri Zguro tõrjus suurepäraselt Aleksandr Volkovi alla nurka löödud löögi ning see andis Ararati mängijatele tohutult usku ning indu juurde ning hakati aina rohkem suruma ning väärilise tasuna Lõi Avetis meie poolelt veel 2 väravat ning Vladimir Kuzmin penaltipunktilt veel ühe lisaks, seega teisel poolajal lõime 3 vastuseta väravat!

Kokkuvõtvalt võib öelda, et see oli üks täiesti HULL mäng, sest mängus oli 3 penaltit, 7 väravat, 8 kollast ja üks punane kaart.

Soovime tänada omaltpoolt Sillamäe Kalevit väga põneva mängu eest ning jääme ootama mängu FCF III-ga, mis leiab aset juba tuleval pühapäeval.

PS! Täname oma poolehoidjaid, kes sellise jubeda-lumise ilmaga olid mängu tulnud vaatama, AITÄH!