Тренировки (зимний период, осень-весна)

#

День

Время

Спортивный объект

Местоположение

Доп. информация

1.

Четверг

18:30-19:30

Искусственный газон

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12914

2.

Laupäev

12:00-13:00

Искусственный газон

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12915

Тренера

Sergey Serednitskiy

Sergey Serednitskiy

Дата рождения: 29.12.1972 (48)

Место рождения: Nalchik (Venemaa)

(+372) 55912699

s.serednitskiy@fcararat.ee

В клубе начиная с 2020

Период работы в качестве тренера с 1995 (27)

Лицензии и квалификация

Maksim Babjak

Maksim Babjak

Дата рождения: 10.12.1993 (27)

Место рождения: Tartu (Eesti)

(+372) 58372609

maksim@fcararat.ee

В клубе начиная с 2016

Период работы в качестве тренера с 2016 (6)

Лицензии и квалификация

Информация о группе

Язык обучения: русский/эстонский

Стоимость обучения: 35 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2016-mtm@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2016-mtm@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvede portaal: http://shop.fcararat.ee

Список учебной группы

#

Имя

Номер

Дата рождения

Гражданство

Карта данных

PAI 2021

Доп. информация

1.

Max Bogdajev

21

05.03.2015

EE

OK

2.

Artemi Egorov

14.03.2016

RU

OK

Puudu dokument Puudu pilt

3.

Damir Fatkin

10.09.2017

EE

OK

Puudu dokument

4.

Miron Gavriljuk

31.01.2017

EE

OK

Puudu dokument

5.

David-Aleksandr Gvianidze

19.01.2016

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

6.

Sebastian Kljutšivski

25.11.2016

EE

OK

Puudu dokument

7.

Aleksandr Kudinov

01.11.2016

EE

OK

8.

Georg Kuranov

3

13.01.2016

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

9.

Mark Levchenko

24.01.2015

EE

OK

10.

Georgy Mihhalkov

16.01.2016

EE

OK

Puudu pilt

11.

Vladimir Mitjakin

20.06.2015

EE

OK

12.

Artjom Novikov

11.06.2016

EE

OK

Puudu dokument

13.

Sofia Rjabtsova

30.11.2015

EE

OK

Puudu dokument

14.

Alexander Streltsov

28.11.2015

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

15.

Georg Streltsov

28.11.2015

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

16.

Timofei Torotorov

24.02.2016

EE

OK

17.

Egor Tšerkassov

17.04.2016

EE

OK

Puudu dokument

18.

Filipp Varep

26.08.2016

EE

OK

Puudu dokument

19.

Kirill Vassiltsenko

28.12.2016

OK

Puudu dokument Puudu pilt

20.

Mark Zahharov

03.01.2016

EE

OK

Puudu dokument

21.

Robert Zerebtsov

20.03.2016

EE

OK

Puudu dokument

    Liitu treeningrühmaga

    Lapse andmed

    Lapsevanema / eestkostja andmed