Тренировки (зимний период, осень-весна)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

17:00-18:30

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

Kehtib alates 01.12.2017 kuni 30.04.2018

2.

Kolmapäev

19:30-21:00

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

3.

Neljapäev

17:00-18:00

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

Spetsialiseerumine

4.

Reede

18:15-19:45

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

19:30-19:45 - teooria

5.

Laupäev

09:30-10:30

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

Spetsialiseerumine

Тренера

Igor Shemyatkov

Sünniaeg: 01.10.1969 (48)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 51948838

igor.shemyatkov@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2002 (17)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Yuri Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (62)

Sünnikoht: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Tööstaaž treenerina alates 1977 (42)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2007-2008@fcararat.ee

Годовой план

Turniir

Flora Easter Cup 2018

24.03.2018 - 25.03.2018

Meistrivõstlused

U12 I Alagrupp

14.04.2018

Laager

Suvelaager

25.06.2018 - 01.07.2018

Turniir

Tallinn Cup 2018

05.07.2018 - 08.07.2018

Puhkus

Suvepuhkus

09.07.2018 - 31.07.2018

Üritus

Jõulupidu 2018

detsember

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2018 - 03.01.2019

Сроки и события

Registreerimine

Sporditegevuse toetuse määramise periood

01.10.2018 - 01.12.2018

Состав команды

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2018

Lisainfo

1.

Anri Arshakyan

14

28.12.2006

EE

Lisa andmed

OK

2.

Juri Artamonenkov

23

05.01.2008

EE

OK

OK

3.

Aaron Dehnik

6

01.05.2007

EE

OK

OK

4.

Alexander Diyachenko

11

19.02.2007

RU

Lisa andmed

OK

Puudu dokument

5.

Ivan Dmitrijev

9

21.07.2006

EE

OK

OK

6.

Jaroslav Dobrõnets

19

27.12.2007

EE

OK

OK

7.

Daniel Eesalu

14.01.2006

EE

OK

8.

Artjom Gavrilov

26

03.03.2007

EE

OK

OK

Puudu dokument

9.

Edvard Grintsevitš

29

29.02.2008

EE

OK

OK

10.

Artjom Juhnik

18

21.12.2007

EE

OK

OK

11.

Hatšik Khachatryan

17

02.04.2007

AM

OK

OK

Puudu dokument

12.

German Komkov

6

02.03.2008

EE

OK

OK

13.

Matvei Kulakovski

04.09.2006

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

14.

Amir Mahmutov

10

10.09.2006

EE

OK

OK

15.

Artjom Musijev

28

26.05.2007

EE

OK

OK

16.

Dmitri Petrov

2

10.10.2007

EE

OK

Muu klubi

Puudu dokument

17.

Mihhail Pljusnin

1

19.07.2007

EE

OK

OK

18.

Nojus Pocevicius

55

03.10.2005

LT

OK

OK

19.

Mark Rannat

8

25.10.2006

EE

OK

OK

20.

Mihhail Skvortsov

20

15.09.2006

EE

Lisa andmed

Muu klubi

21.

Daniil Smolin

24

19.05.2008

EE

OK

Pole kohalik

22.

Konstantin Solujazikov

4

20.11.2007

EE

OK

OK

23.

Artjom Voitsehovski

70

24.05.2007

EE

OK

OK

24.

Nikita Volkov

5

31.10.2006

EE

OK

OK

25.

Dan-Eric Voltri

25

07.12.2006

EE

OK

OK

26.

Artjom Zaitsev

24.07.2007

RU

OK

Puudu dokument