Тренировки (зимний период, осень-весна)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

19:00-20:30

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Klubi linnabussi sõiduplaan Lasnamäe - Sõle

2.

Kolmapäev

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Klubi linnabussi sõiduplaan Lasnamäe - Sõle

3.

Reede

17:30-19:00

Kunstmuru

Sõle Spordikeskus - Sõle tänav 40a, 10317

Klubi linnabussi sõiduplaan Lasnamäe - Sõle

Тренера

Ruben Arutjunov

Sünniaeg: 05.06.1969 (48)

Sünnikoht: Tartu (Eesti)

(+372) 5010789

ruben@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2013

Tööstaaž treenerina alates 2000 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 €

Mailing list: fca2009a@fcararat.ee

Годовой план

Turniir

Nõmme Cup 2018

20.01.2018 - 21.01.2018

Turniir

Apollo Cup 2018

24.03.2018

Turniir

Easter Cup 2018 (?)

07.04.2018 - 08.04.2018

Meistrivõstlused

U11 IV Alagrupp

aprill

Laager

Suvelaager

25.06.2018 - 01.07.2018

Turniir

Tallinn Cup 2018

05.07.2018 - 08.07.2018

Puhkus

Suvepuhkus

09.07.2018 - 31.07.2018

Turniir

Levadia Pirita Sügis Cup 2018

oktoober

Turniir

Reval Cup 2018

november

Turniir

Flora Nike Cup 2018

november

Turniir

Ateitis CUP

30.11.2018 - 01.12.2018

Üritus

Jõulupidu 2018

detsember

Puhkus

Talvepuhkus

21.12.2018 - 03.01.2019

Сроки и события

Registreerimine

Sporditegevuse toetuse määramise periood

01.10.2018 - 01.12.2018

Состав команды

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2018

Lisainfo

1.

Timur Babkin

10

24.01.2010

EE

OK

OK

2.

Marius Brazas

88

22.08.2008

EE

OK

OK

3.

Timur Giršik

6

13.10.2009

EE

OK

4.

Aleksei Goidin

06.12.2007

EE

OK

5.

Hakob Iokhanson

77

19.04.2009

RU

OK

OK

6.

Varuzhan Ivanyan

7

24.10.2009

RU

OK

OK

7.

Egor Lihatšjov

99

22.07.2009

EE

OK

OK

8.

Robin Maalder

1

01.11.2009

EE

OK

OK

9.

Vjatšeslav Pavlovitš

3

23.12.2009

EE

OK

OK

10.

Fjodor Pljusnin

5

04.02.2009

EE

OK

OK

11.

Maksim Povjakel

19

08.07.2009

EE

OK

OK

12.

Oleksandr Rybets

21

03.09.2008

UA

OK

OK

13.

Artur Strigin

17

29.07.2009

EE

OK

OK

14.

Makar Vassiljev

18

15.12.2009

EE

OK

OK

15.

David Žilkin

16

08.01.2010

EE

OK

OK

16.

Roman Zinovjev

14

01.07.2009

EE

OK

OK

e-Arve