Hooaja lõpuni ei ole enam palju jäänud ning praegusel hetkel on iga mäng meie jaoks väga oluline. Pühapäeval võõrustasime JK Järve meeskonda Kohtla-Järvelt.

Esimestest minutitest peale suutsime olla mängus sees ja keskendunud. Hakkasime domineerima ja üritama vastaste mängu lahti harutada. Esialgu suutis Järve kaitses kompaktselt tegutseda ning tõsist ohtu kumbki meeskond tekitada ei suutnud. Ligi pool tundi oli mängitud, kui nurgalöögijärgses saginas mängiti Margo Parkala löögile, kes ühe puutega palli võrku tulistas! Mõned minutid enne avapoolaja lõppu pääses Igor Ivanov karistusalas heale positsioonile ning tema tugevale söödule sai JK Järve kaitsja nii õnnetult jala vahele, et suunas palli oma väravasse, teheks seisuks 2:0.

Teisel poolajal ilma vahetusteta mänginud vastased silmnähtavalt väsisid ning see pakkus veelgi rohkem variante eduseisu suurendamiseks. Vaatamata mitmetele võimalustele lõime viimase naela kirstu 70. minutil, kui ilusa kombineerimise tagajärjel mängiti löögile Margo, kes palli külma rahuga nurka lõi ja meid 3:0 juhtima viis. Vastane küll aktiviseerus mingiks perioodiks, kuid auväravani siiski ei jõutud. Tähtis võit meie jaoks ning nüüd tuleb hooaja lõpuni keskenduda.

Järgmine mäng: FC Ararat TTÜ vs. FC Infonet II, 01.10 kell 20.45, Sportland Arena ( Karikavõistluste 1/8 finaal )