Nädala jooksul tuli Ararat TTÜ-l minna kahel korral vastamisi FC Elva meeskonnaga. Elva mängijad on tuntud jõulise ning võitlusliku stiili poolest ning nende kodumängudel valitseb alati mõnus atmosfäär, sest rohke rahvaarv väljaku ääres on seal igal mängul garanteeritud! Esimene kohtumine leidis aset pühapäeval ning selle mängu suutsid vastased Meie koduväljakul 2:1 võita, Meie poolt oli täpne Avetis Harutjunjan. Seega kolmapäeval tuli sõita vastastele külla, et revanš võtta.

Kohtumine Elva linnastaadionil algas koheselt mõnusa tempoga. Esimeste minutite jooksul kumbki meeskond midagi väga ohtlikku ei tekitanud, kuid võrdse mängu järel suutsid vastased 18.minutil siiski juhtima minna, kui vastaste ründaja osavalt palli Meie väravavahist mööda toimetas. Kuid kulus vaid neli minutit, kui juhtus midagi, mis hämmastas ilmselt kõiki kohalviibinuid. Nimelt pääses Artur Tukmatšov paremalt äärelt tsenderdama ning Silver Alex Kelder suunas selle fantastilise käärlöögiga väravasse. Tavaliselt on selliste väravate puhul näha huvitavaid ja emotsionaalseid tähistamisi, kuid Silver oli peale tehtut ka ise väga üllatunud, Suurepärane sooritus tema poolt! Mäng jätkus võrdselt ning nii mõnelgi korral oli Ararati värava all ärevaid olukordi, kui Kuresoo teravusi tekitas. Erinevatel positsioonidelt prooviti lüüa mõlema meeskonna poolt, kuid löögid olid tihti ebatäpsed ning viigiseisul mindigi poolajale.

Teist kolmveerandtundi alustas domineerivamana pigem Ararat. Suudeti erinevalt esimesest poolajast paremini palli kontrollida ning oma mängu mängida. Erinevad kombinatsioonid keskväljal tekitasid mitmeid võimalusi, kuid esialgu jäi just selles lõppviimistlusest puudu. Meie mängijad jätkasid aga värava jahtimist, et pinged maha saada. Peagi tuli ka oodatud hetk, kui kasti lähedal suudeti edukalt söötudega vastased üle mängida ning Vaagn Arutjunjan andis kvaliteetse palli taha posti, kust Andre Järva selle effektselt ühe puutega posti kõrvale lükkas!

Peagi peale väravat teenis vastaste mängija punase kaardi tõuklemise eest ning pigem andis see elvakatele veel indu juurde, sest hakati senisest suurema isuga ründama. Paraku tähendas see aga seda, et Meie mängijatel jäi vastaste väljakupoolel rohkem ruumi ning ühel vasturünnakul andis Vaagn taas hea söödu Andrele, kes lihtsa vaevaga lõi oma teise värava selles mängus. Vastane ei andnud aga alla ning võitles lõpuni, kui lõpu eel tekitati veel mitmeid ärevaid olukordi Ararati värava all, kuid seekord oli õnn Meie poolel ning 3:1 seisuga see mäng lõppeski.

Täname vastaseid huvitava mängu eest ning Soovime neile edu edasiseks hooajaks!