Тренировки (весна-осень)

#

День

Время

Спортивный объект

Местоположение

Доп. информация

1.

Понедельник

18:00-19:00

Искусственный газон

Haabersti Vene Gümnaasium - Õismäe tee 132, 13511

2.

Пятница

19:15-20:15

Искусственный газон

Haabersti Vene Gümnaasium - Õismäe tee 132, 13511

Тренера

Maksim Babjak

Maksim Babjak

Дата рождения: 10.12.1993 (26)

(+372) 58372609

maksim@fcararat.ee

В клубе начиная с 2016

Период работы в качестве тренера с 2016 (5)

Лицензии и квалификация

Bogdan Lukashenko

Bogdan Lukashenko

Дата рождения: 12.01.1994 (26)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

В клубе начиная с 2015

Период работы в качестве тренера с 2015 (6)

Лицензии и квалификация

Информация о группе

Язык обучения: русский/эстонский

Стоимость обучения: 35 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2015-mtm@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2015-mtm@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvede portaal: http://shop.fcararat.ee

Список учебной группы

#

Имя

Номер

Дата рождения

Гражданство

Карта данных

PAI 2020

Доп. информация

1.

Max Bogdajev

21

05.03.2015

EE

OK

2.

Kirill Bõstrov

5

02.08.2015

EE

Добавить данные

Puudu dokument

3.

Daniel Dzyuba

17

03.06.2015

OK

4.

Damir Fitkulin

2

02.06.2015

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

5.

David-Aleksandr Gvianidze

19.01.2016

EE

Добавить данные

Puudu dokument Puudu pilt

6.

Areg Harutjunjan

2

04.12.2014

EE

Добавить данные

Puudu dokument Puudu pilt

7.

Daniel Insler

14

11.02.2015

EE

OK

Puudu pilt

8.

Ivan Jakutin

6

24.02.2015

EE

Добавить данные

e-Arve

9.

Maksim Jeledin

18

24.07.2015

EE

OK

10.

Konstantin Kahur

7

29.03.2015

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

11.

Georg Kuranov

13.01.2016

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

12.

Daniel Kurme

3

15.06.2015

EE

OK

13.

Pavel Kuznetsov

16

14.01.2016

EE

OK

14.

Jaroslav Lesik

8

04.01.2015

EE

OK

15.

Artemi Malov

29.03.2016

EE

Добавить данные

Puudu dokument Puudu pilt

16.

Arsenii Marchuk

4

14.05.2015

UA

OK

17.

Georgy Mihhalkov

16.01.2016

EE

OK

Puudu pilt

18.

Vladimir Mitjakin

20.06.2015

EE

Добавить данные

19.

Gleb Pedan

22.05.2016

EE

OK

20.

Lucas Reyna Martõnenko

12

09.04.2014

EE

OK

21.

Yehor Rudenko

11

16.04.2015

Добавить данные

Puudu liikme avaldus Puudu pilt

22.

Timofei Torotorov

24.02.2016

EE

OK

23.

Zakari Zaikin

15

24.01.2015

EE

OK

Liitu treeningrühmaga

Lapse andmed

Lapsevanema / eestkostja andmed