Jalgpallitreeningud lasteaedades

Ararat Laste viib läbi mängulisi jalgpallitreeninguid Tallinna erinevates lasteaedades, kuhu on oodatud kõik lasteaialapsed alates kolmandast eluaastast.

Treeningud toimuvad lasteaia päeva sees 1 kord nädalas ja kestavad 30 minutit. Selline treeningute kestvus on maksimaalne, tagades lapse tähelepanu ja keskendumisvõime kogu treeningu ajal. Nii säilib lapsel hea tuju ja soov treeningutes osaleda pikalt.

Laste järjepidev osalemine treeningprotsessis, tagab läbi lõbusate liikumistundide parema füüsilise ettevalmistuse, arendab laste koordinatsiooni, osavust ja liikumisvõimet ning seda kõike läbi lõbusate mängude nii palliga kui ka pallita.

Treeningmaks

Ararat Laste treeningmaks on treeningkorrapõhine (tutvu reeglitega).

Treeningutes osalemise arv kuus

Kuu treeningmaks

0 treening 0 €
1 treening 10 €
2 kuni 5 treeningud 25 €

* Soodustused:

  • Kui ühest perekonnast osaleb Ararat Laste treeningutel rohkem kui üks laps, siis teise lapse treeningmaks on 50% soodsam ja kolmandale lapsele on treeningud tasuta.
  • FC Ararat Jalgpallikooli õpilastele Ararat Laste treeningud on tasuta.
  • Ararat Laste liikmetel on õigus saada kuu aega tasuta proovitreeningut FC Ararat Jalgpallikoolis (registreerimine www.fca.ee/trenni)
  • Lapsevanemal on võimalik taotleda treeningmaksu soodustust või vabastust saates põhjendusega vabas vormis avalduse. Treeningmaksu soodustuse või vabastuse taotlused esitatakse e-maili teel laste@fcararat.ee.

Lasteaiad, kus toimuvad Ararat Laste treeningud
Tutvu üldtingumustega ja maksmiskorraga

Küsi lisainfot

Administratsioon: (+372) 6 560 515, (+372) 58 282 080, laste@fcararat.ee

Тренера

Anneli Liivamägi

Anneli Liivamägi

Дата рождения: 14.08.2003 (20)

(+372) 56948912

anneli.liivamagi@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2020 (5)

Лицензии и квалификация

Veronika Asatryan

Veronika Asatryan

Дата рождения: 09.06.2002 (21)

(+372) 56508044

veronika.asatryan@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2021 (4)

Лицензии и квалификация

Maria Sakhinova

Maria Sakhinova

Дата рождения: 03.02.2000 (24)

(+372) 56910566

maria.sakhinova@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2017 (8)

Лицензии и квалификация

Paytsar Asatryan

Paytsar Asatryan

Дата рождения: 02.03.1999 (25)

(+372) 55674745

paytsar.asatryan@fcararat.ee

Лицензии и квалификация

Dmytro Skrynnyk

Dmytro Skrynnyk

Дата рождения: 23.01.1998 (26)

(+372) 53519446

dmytro.skrynnyk@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2018 (7)

Лицензии и квалификация

Vitali Pavlov

Vitali Pavlov

Дата рождения: 19.02.1990 (34)

(+372) 58532102

vitali@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2015 (10)

Лицензии и квалификация

Manuk Sargsyan

Manuk Sargsyan

Дата рождения: 17.08.1987 (36)

(+372) 58502336

manuk.sargsyan@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2006 (19)

Лицензии и квалификация

Veiko Kampus

Veiko Kampus

Дата рождения: 01.05.1987 (37)

(+372) 57808033

veiko.kampus@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2009 (16)

Лицензии и квалификация

Vadim Chistol

Vadim Chistol

Дата рождения: 24.06.1984 (39)

(+372) 58496410

vadim.chistol@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2006 (19)

Лицензии и квалификация

Sven Elenurm

Sven Elenurm

Дата рождения: 31.12.1981 (42)

(+372) 56265131

sven.elenurm@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2006 (19)

Лицензии и квалификация

Igor Shashkov

Igor Shashkov

Дата рождения: 10.06.1981 (42)

(+372) 55522732

igor.shashkov@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2011 (14)

Лицензии и квалификация

Vaagn Arutjunjan

Vaagn Arutjunjan

Дата рождения: 18.08.1980 (43)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2010 (15)

Лицензии и квалификация

Pavel Londak

Pavel Londak

Дата рождения: 14.05.1980 (44)

(+372) 56089886

pavel.londak@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2013 (12)

Лицензии и квалификация

Liana Hayrapetyan

Liana Hayrapetyan

Дата рождения: 14.07.1975 (48)

(+372) 58438628

liana.hayrapetyan@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2003 (22)

Лицензии и квалификация

Sergey Serednitskiy

Sergey Serednitskiy

Дата рождения: 29.12.1972 (51)

(+372) 55912699

s.serednitskiy@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 1995 (30)

Лицензии и квалификация

Dmitri Židkov

Dmitri Židkov

Дата рождения: 24.09.1972 (51)

(+372) 56465437

dmitri.zidkov@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2022 (3)

Лицензии и квалификация

Gratšik Stepanjan

Gratšik Stepanjan

Дата рождения: 21.01.1963 (61)

(+372) 58382301

gratsik.stepanjan@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 2016 (9)

Лицензии и квалификация

Yury Shalamov

Yury Shalamov

Дата рождения: 04.05.1955 (69)

(+372) 58270835

yury@fcararat.ee

Период работы в качестве тренера с 1977 (48)

Лицензии и квалификация