II liiga - Põhja/Ida piirkonna tabel

Koht
M
V
V
K
P
1.
FC Ararat TTÜ
15
3
3
9
24:41
12
2.
Tartu FC Santos Tartu FC Santos II
1
1
0
0
7:1
3
3.
Tallinna JK Legion JK Legion
1
1
0
0
4:0
3
4.
Jõgeva SK Noorus-96 Jõgeva SK Noorus-96
1
1
0
0
4:1
3
5.
FC Levadia III FC Levadia III
1
1
0
0
3:0
3
6.
Maardu Linnameeskond II Maardu Linnameeskond II
1
1
0
0
5:3
3
7.
Tartu FC Merkuur Logo Tartu FC Merkuur
1
1
0
0
3:1
3
8.
JK Piraaja JK Piraaja
1
1
0
0
3:1
3
9.
Võru FC Helios Võru FC Helios
1
1
0
0
1:0
3
10.
Narva United FC
1
1
0
0
0:0
3
11.
Tallinna JK Dünamo JK Dünamo
2
0
2
0
5:5
2
12.
Maardu United Maardu United
1
0
1
0
3:3
1
13.
Football Club Ararat Tallinn FC Ararat TTÜ (Futsal)
0
0
0
0
0:0
0
14.
Tallinna FC Zapoos
1
0
0
1
3:5
0
15.
Kohtla-Järve JK Järve II JK Järve II
1
0
0
1
0:2
0
16.
FC Ajax
1
0
0
1
0:2
0

Персонал

Bogdan Lukashenko

Sünniaeg: 12.01.1994 (23)

Sünnikoht: Poltava (Ukraina)

(+372) 55553973

bogdan@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (3)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (37)

Sünnikoht: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2010

Tööstaaž treenerina alates 2010 (8)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Sergei Bolgov

Sünniaeg: 06.05.1992 (25)

Sünnikoht: Sillamäe (Eesti)

(+372) 56962833

sergei@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2016

Состав команды

#

Nimi

Sünniaeg

Särgi nr.

1.

Aleksander Kiudmaa

03.02.1988

10

2.

Aleksandr Korosteljov

25.07.1993

9

3.

Aleksandr Bagdasarjan

25.05.1989

6

4.

Aleksei Belozjorov

11.08.1993

11

5.

Andras Korotkov

11.05.2001

4

6.

Anton Agoshkov

17.12.1987

18

7.

Anton Fortkin

23.09.1993

8.

Artur Kask

14.05.1996

19

9.

Avetis Harutjunjan

27.01.1985

2

10.

Bogdan Lukashenko

12.01.1994

3

11.

Daniil Balatševtsev

17.01.1992

12.

Dmitry Shchenov

14.02.1992

13.

Herman Semykozov

12.01.1990

14.

Janek Pikk

27.12.2000

17

15.

Jevgeni Tukan

24.11.1994

33

16.

Konstantin Tjutjažov

05.03.1989

25

17.

Kurban Ramazanov

03.06.1993

18.

Marek Kovbenja

15.12.1999

19.

Mihhail Dudarev

15.01.1992

20.

Nikita Godovanets

11.02.1992

21.

Paulo Kulešov

10.05.1994

13

22.

Pavel-Artjom Tšekotin

30.11.1991

16

23.

Rauno Piip

17.03.1993

24.

Roland Liinar

28.04.2000

25.

Sergei Bolgov

06.05.1992

1

26.

Sergei Lefanov

16.05.1990

27.

Vaagn Arutjunjan

18.08.1980

7