Тренировки (зимний период, осень-весна)

#

День

Время

Спортивный объект

Местоположение

Доп. информация

1.

Понедельник

16:00-17:30

Искусственный газон

Kadaka Staadion - E. Vilde tee 120, 12914

2.

Вторник

15:30-17:30

Saal

Lasnamäe Spordikompleks - Pae 1, 11411

3.

Четверг

15:30-18:30

Saal

Lasnamäe Spordikompleks - Pae 1, 11411

4.

Пятница

16:00-17:30

Искусственный газон

Kadaka Staadion - E. Vilde tee 120, 12914

Тренера

Yury Shalamov

Yury Shalamov

Дата рождения: 04.05.1955 (66)

Место рождения: Narva (Eesti)

(+372) 58270835

yuri@fcararat.ee

В клубе начиная с 2016

Период работы в качестве тренера с 1977 (45)

Лицензии и квалификация

Vaagn Arutjunjan

Vaagn Arutjunjan

Дата рождения: 18.08.1980 (41)

Место рождения: Gjumri (Armeenia)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

В клубе начиная с 2010

Период работы в качестве тренера с 2010 (12)

Лицензии и квалификация

Информация о группе

Язык обучения: русский/эстонский

Стоимость обучения: 50 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2012-mma@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2012-mma@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvete portaal: http://shop.fcararat.ee

Список учебной группы

#

Имя

Номер

Дата рождения

Гражданство

Карта данных

PAI 2022

PAI 2021

Доп. информация

1.

Roman Atamanov

9

20.01.2012

EE

OK

OK

2.

Artjom Bahhurinski

8

11.09.2012

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

3.

Dmitri Belov

5

24.01.2012

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt

4.

Daniil Bugerchuk

38

25.08.2012

EE

OK

OK

5.

Alexander Dubonossov

11

09.12.2011

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

6.

Artjom Galutvo

7

22.03.2011

EE

OK

OK

Puudu dokument

7.

Gleb Grünbaum

21

07.02.2012

EE

OK

OK

8.

Rodion Kudashov

35

02.04.2012

RU

OK

OK

9.

Aleksander Kuznetsov

55

16.03.2012

EE

OK

OK

10.

Maksim Kuznetsov

26.05.2012

Добавить данные

Неподтверждён

Puudu liikme avaldus Puudu dokument Puudu pilt

11.

Einar Liivat

27

06.03.2012

EE

OK

OK

12.

Maxim Malovichko

11

09.03.2012

EE

OK

OK

13.

Arsenti Manžurets

17.09.2011

EE

Добавить данные

Другой клуб

Puudu dokument Puudu pilt

14.

Mark Merzin

15

22.12.2011

EE

OK

OK

Puudu pilt

15.

Platon Merzin

16

22.12.2011

EE

OK

OK

Puudu pilt

16.

Mihhail Okuško

10

05.02.2012

EE

OK

OK

e-Arve

17.

Vitali Rõžkov

18

09.06.2012

EE

OK

OK

18.

Nikita Serebrjan

3

20.09.2012

EE

OK

OK

19.

Arseni Sergejev

7

12.04.2012

EE

OK

OK

Puudu dokument

20.

Mihhail Sorgin

29

11.09.2012

EE

OK

OK

21.

Ruslan Tšerednitšenko

24

02.04.2012

EE

OK

OK

22.

Artjom Utin

31

24.02.2012

EE

OK

Не местный

23.

Arsen Vardanyan

9

14.07.2011

EE

OK

OK

24.

Demid Žerdetski

4

09.09.2011

EE

OK

OK

Puudu dokument Puudu pilt

    Liitu treeningrühmaga

    Lapse andmed

    Lapsevanema / eestkostja andmed