Treenerid

Vadim Chistol

Vadim Chistol

Peatreener

Sünniaeg: 24.06.1984 (39)

(+372) 58496410

vadim.chistol@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2006 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Maria Sakhinova

Maria Sakhinova

Abitreener

Sünniaeg: 03.02.2000 (24)

(+372) 56910566

maria.sakhinova@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2017 (8)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vaagn Arutjunjan

Vaagn Arutjunjan

Abitreener

Sünniaeg: 18.08.1980 (43)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2010 (15)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Pavel Londak

Pavel Londak

Väravavahtide treener

Sünniaeg: 14.05.1980 (43)

(+372) 56089886

pavel.londak@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2013 (12)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Manuk Sargsyan

Manuk Sargsyan

Treener-analüütik

Sünniaeg: 17.08.1987 (36)

(+372) 58502336

manuk.sargsyan@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2006 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Juri Belogorodtsev

Juri Belogorodtsev

Spordiarst

Sünniaeg: 16.01.1953 (71)

(+372) 55621587

juri.belogorodtsev@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 1988 (37)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Rühma aste: Spetsialiseerumis aste

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 100 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2011-2012-mst@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2011-2012-mst@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: https://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvete portaal: https://shop.fcararat.ee

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

1.

Artjom Bahhurinski

8

11.09.2012

EE

OK

2.

Dmitri Belov

5

24.01.2012

EE

OK

3.

Daniil Bugerchuk

38

25.08.2012

EE

OK

4.

Alexander Dubonossov

11

09.12.2011

EE

OK

5.

Artjom Galutvo

7

22.03.2011

EE

OK

6.

Ivan Krasniak

77

06.07.2010

OK

7.

Oskar Krupenko

18

04.02.2010

EE

OK

8.

Rodion Kudashov

35

02.04.2012

RU

OK

9.

Einar Liivat

27

06.03.2012

EE

OK

10.

Mark Merzin

15

22.12.2011

EE

OK

11.

Platon Merzin

16

22.12.2011

EE

OK

12.

Artjom Orehhov

20

08.03.2010

RU

OK

13.

Mark Pervushyn

19

01.02.2011

UA

Lisa andmed

14.

Vitali Rõžkov

18

09.06.2012

EE

OK

15.

Nikita Serebrjan

3

20.09.2012

EE

OK

16.

Mihhail Sorgin

29

11.09.2012

EE

OK

17.

Ruslan Tšerednitšenko

24

02.04.2012

EE

OK

18.

Artjom Utin

31

24.02.2012

EE

OK

19.

Arsen Vardanyan

9

14.07.2011

EE

OK

20.

Bohdan Yefremov

27

21.10.2010

UA

OK

21.

Demid Žerdetski

4

09.09.2011

EE

OK

22.

Artjom Zotov

24

22.06.2011

EE

OK

    NB! Algajatele on esimesed 2-4 nädalat prooviperiood ja tasuta!

    Liitu treeningrühmaga

    Lapse andmed

    Lapsevanema / eestkostja andmed