Jalgpallitreeningud lasteaedades

Ararat Laste viib läbi mängulisi jalgpallitreeninguid Tallinna erinevates lasteaedades, kuhu on oodatud kõik lasteaialapsed alates kolmandast eluaastast.

Treeningud toimuvad lasteaia päeva sees 1 kord nädalas ja kestavad 30 minutit. Selline treeningute kestvus on maksimaalne, tagades lapse tähelepanu ja keskendumisvõime kogu treeningu ajal. Nii säilib lapsel hea tuju ja soov treeningutes osaleda pikalt.

Laste järjepidev osalemine treeningprotsessis, tagab läbi lõbusate liikumistundide parema füüsilise ettevalmistuse, arendab laste koordinatsiooni, osavust ja liikumisvõimet ning seda kõike läbi lõbusate mängude nii palliga kui ka pallita.

Treeningmaks

Ararat Laste treeningmaks on treeningkorrapõhine (tutvu reeglitega).

Treeningutes osalemise arv kuus

Kuu treeningmaks

0 treening 0 €
1 treening 10 €
2 kuni 5 treeningud 25 €

* Soodustused:

  • Kui ühest perekonnast osaleb Ararat Laste treeningutel rohkem kui üks laps, siis teise lapse treeningmaks on 50% soodsam ja kolmandale lapsele on treeningud tasuta.
  • FC Ararat Jalgpallikooli õpilastele Ararat Laste treeningud on tasuta.
  • Ararat Laste liikmetel on õigus saada kuu aega tasuta proovitreeningut FC Ararat Jalgpallikoolis (registreerimine www.fca.ee/trenni)
  • Lapsevanemal on võimalik taotleda treeningmaksu soodustust või vabastust saates põhjendusega vabas vormis avalduse. Treeningmaksu soodustuse või vabastuse taotlused esitatakse e-maili teel laste@fcararat.ee.

Lasteaiad, kus toimuvad Ararat Laste treeningud
Tutvu üldtingumustega ja maksmiskorraga

Küsi lisainfot

Administratsioon: (+372) 6 560 515, (+372) 58 282 080, laste@fcararat.ee

Treenerid

Anneli Liivamägi

Anneli Liivamägi

Sünniaeg: 14.08.2003 (20)

(+372) 56948912

anneli.liivamagi@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2020 (5)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Veronika Asatryan

Veronika Asatryan

Sünniaeg: 09.06.2002 (21)

(+372) 56508044

veronika.asatryan@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2021 (4)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Maria Sakhinova

Maria Sakhinova

Sünniaeg: 03.02.2000 (24)

(+372) 56910566

maria.sakhinova@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2017 (8)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Paytsar Asatryan

Paytsar Asatryan

Sünniaeg: 02.03.1999 (24)

(+372) 55674745

paytsar.asatryan@fcararat.ee

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Dmytro Skrynnyk

Dmytro Skrynnyk

Sünniaeg: 23.01.1998 (26)

(+372) 53519446

dmytro.skrynnyk@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2018 (7)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vitali Pavlov

Vitali Pavlov

Sünniaeg: 19.02.1990 (34)

(+372) 58532102

vitali@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2015 (10)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Manuk Sargsyan

Manuk Sargsyan

Sünniaeg: 17.08.1987 (36)

(+372) 58502336

manuk.sargsyan@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2006 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Veiko Kampus

Veiko Kampus

Sünniaeg: 01.05.1987 (36)

(+372) 57808033

veiko.kampus@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2009 (16)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vadim Chistol

Vadim Chistol

Sünniaeg: 24.06.1984 (39)

(+372) 58496410

vadim.chistol@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2006 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Oleh Lauta

Oleh Lauta

Sünniaeg: 19.02.1984 (40)

(+372) 55597791

oleh.lauta@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2006 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Sven Elenurm

Sven Elenurm

Sünniaeg: 31.12.1981 (42)

(+372) 56265131

sven.elenurm@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2006 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Igor Shashkov

Igor Shashkov

Sünniaeg: 10.06.1981 (42)

(+372) 55522732

igor.shashkov@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2011 (14)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vaagn Arutjunjan

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (43)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2010 (15)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Pavel Londak

Pavel Londak

Sünniaeg: 14.05.1980 (43)

(+372) 56089886

pavel.londak@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2013 (12)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Liana Hayrapetyan

Liana Hayrapetyan

Sünniaeg: 14.07.1975 (48)

(+372) 58438628

liana.hayrapetyan@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2003 (22)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Sergey Serednitskiy

Sergey Serednitskiy

Sünniaeg: 29.12.1972 (51)

(+372) 55912699

s.serednitskiy@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 1995 (30)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Dmitri Židkov

Dmitri Židkov

Sünniaeg: 24.09.1972 (51)

(+372) 56465437

dmitri.zidkov@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2022 (3)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Gratšik Stepanjan

Gratšik Stepanjan

Sünniaeg: 21.01.1963 (61)

(+372) 58382301

gratsik.stepanjan@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2016 (9)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Yury Shalamov

Yury Shalamov

Sünniaeg: 04.05.1955 (68)

(+372) 58270835

yury@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 1977 (48)

Litsentsid ja kvalifikatsioon
  • UEFA UEFA "B"
  • EOK EOK EKR-6 "Vanemtreener" (litsentsi nr. 158778)
  • Diplom 1) Magistrikraad "Jalgpalli treener-õpetaja" (St. Peterburgi Lesgafti nimelise kehakultuuri ja spordiülikool, 1982.a.) 2) Diplom “Kõrgema taseme kutsekvalifikatsiooni jalgpallitreener'” (Moskva Kõrgema Treenerite Kool, 1985)

    Juri Belogorodtsev

    Juri Belogorodtsev

    Sünniaeg: 16.01.1953 (71)

    (+372) 55621587

    juri.belogorodtsev@fcararat.ee

    Tööstaaž treenerina alates 1988 (37)

    Litsentsid ja kvalifikatsioon