Kolmanda liiga ida tsoonis toimus teine voor ning meeskond sõitis teist nädalat järjest Paide. Kui eelmisel pühapäeval tuli kohalikul kunstmurul leppida Järva-Jaani meeskonnaga 1:1 viiki, siis see nädal ei eksitud ning Ambla Vallameeskonna vastu võeti kindlad kolm punkti.

Eestimaa kevadele kohaselt oli pühapäeva hommikul vihmane ilm, mis muutis väljaku libedaks ja palli liikumise ettearvamatuks. Mõlemad meeskonnad alustasid ettevaatlikult, et kohaneda libedal väljakuga. Olenemata ettevaatlikust algusest oli näha, et Ambla vallameeskonnast ollakse selgelt üle.
Kerge kohanemise järel hakati äärepoolikuid otsima, kes kiirusega Ambla kaitsjatest möödusid. Üks esimesi üritusi äärelt rünnata, leidis ka lahenduse värava näol. Täpse söödu liini taha sai Rasmus Sinivee ning äärepooliku suurepärane sööt karistusalasse leidis Aleksandr Serednjaki. Viimane sai suhteliselt kergelt palli tühja väravasse lükata ning viis Ararati juhtima – 0:1.
Sellega mäng esialgu rahunes ning hakati palli rohkem valdama ja omavahel söötu otsima. Ilmselt vajuti liigselt kaitsesse, sest nii mõnelgi korral lasti Amblal kiirrünnakule tulla. Ühe kiirrünnaku järgselt saadud nurgalöögi kasutasid Amblakad ka osavalt ära, kui vastaste number 11, Tõnis Voore, palli väravasse suunas. Tabloole seisuks 1:1
Viigivärav Ararati väga ei heidutanud ning jätkati ründamisega, tulemust ei pidanud kaua ootama. Sarnaselt esimese väravaga tuli äärelt pall karistusalasse, ainult et avavärava kangelased olid positsioonid vahetanud – Serdanjaki tsenderduse suunas peaga väravasse Sinivee – 1:2
Kuna parema äärelt tulnud rünnakud tekitasid Ambla meeskonnale parajalt peavalu, siis sellega ka jätkati. Serdanjak sai palli kiiruse peale ja pääses karistusala joonel vabalt toimetamata. Ründajale kohaselt, otsustas mees söötmise asemel peale lüüa ning otsus oli igati õigustatud. Tugev löök leidis tagumise küljevõrgu ning seisuks 1:3, millega mindi ka poolajale.

Teine poolaeg algas võimaluste vaeselt kuid mõlemad meeskonnad võitlesid innukalt. Ambla otsis pikkade pallidega eest ründajaid ja Ararat mängis jätkuvalt läbi äärte.
Üksikutel kogunenud pealtvaatajatel tuli oodata pool tundi, ennem kui võrk uuesti sahises. Vahetusest sekkunud Sten Vili mängis hea sööduga vabaks Serdanjaki, kes sarnaselt oma eelmisele väravale vajutas palli püha vihaga tagumisse küljevõrkku. 1:4
Meeskondlik surve jätkus ja kuigi Ambla sai paar ohtlikku vasturünnakut, siis Ararati kaitse pidas ning väravani ei jõutud.
Seitse minutit ennem normaalaja lõppu kombineerisid Ararati mängijad osavalt kastis, mille tulemuse Vadim Jušinski karistusala joonel pikali tõmmati. Kohtunikul ei jäänud muud üle kui osutada penaltipunktile. Noor Merkuuri kasvandik asus ise ka penaltit lööma, suunates palli külma närviga vasakusse alumisse nurka, tabloole 1:5.
Kuigi mäng oli sisuliselt tehtud, siis Ararat tempot maha ei võtnud ning kolmandal üleminutil leidis Targo Parkla vasakul äärel vaba ruumi. Kui esimesel poolajal oli mees korra põiklatti kolistanud, siis seekord keerutas Ta nahkkera külma närviga paremasse ristnurka, tehes seisuks 1:6, millega mäng ka lõppes.

Meeskonnalt igati tubli esitus ja tasuks hea emotsioon, millega järgmisele voorule vastu minna. Reede õhtul kell 9 ollakse Sportland Arenal vastamisi SK Eestimaa Kasakatega. Suur tänu Ambla meeskonnale, kohtunikele ja pealtvaatajatele.