Üldised kontaktid

Avalikud suhted

info@fcararat.ee

Jalgpallikool

noored@fcararat.ee, (+372) 6 560 515, (+372) 58 282 080 (Telegram, WhatsApp, Viber)

Ararat Laste (lasteaia töö)

laste@fcararat.ee, (+372) 6 560 515, (+372) 58 282 080

Raamatupidamine

rp@fcararat.ee, (+372) 6 560 656

Varustus

shop@fcararat.ee, (+372) ​58 747 147 (Telegram, WhatsApp, Viber)

Tagasiside

Klubi administratsioon

Larysa Sniatkova

Varustusjuht
(+372) ​58 747 147, larysa.sniatkova@fcararat.ee

Juri Belogorodtsev

Spordimeditsiini arst
(+372) 55 621 587, juri.belogorodtsev@fcararat.ee

Pavel Londak

Väravavahtide treener
(+372) 56089886, pavel.londak@fcararat.ee

Vaagn Arutjunjan

Noortetöö koordinaator
(+372) 555 33 552, vaagn@fcararat.ee

Yury Shalamov

Jalgpallikooli peatreener
(+372) 58 270 835, yury@fcararat.ee

Liana Hayrapetyan

Naistejalgpalli tehniline juht
(+372) 58438628, liana.hayrapetyan@fcararat.ee

Manuk Sargsyan

Tehniline direktor
(+372) 58502336, manuk.sargsyan@fcararat.ee

Anna Tadevosyan

Rahvusvaheliste suhete arendusjuht / Turundus- ja SMM-spetsialist
(+372) 58329219 (Telegram), anna.tadevosyan@fcararat.ee

Avetis Harutjunjan

President / Tegevjuht
(+372) 6 560 656, (+372) 58 188 780 (Telegram, WhatsApp, Viber), avetis@fcararat.ee

Treenerid

Anneli Liivamägi

Anneli Liivamägi

Sünniaeg: 14.08.2003 (20)

(+372) 56948912

anneli.liivamagi@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2020 (5)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Veronika Asatryan

Veronika Asatryan

Sünniaeg: 09.06.2002 (22)

(+372) 56508044

veronika.asatryan@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2021 (4)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Maria Sakhinova

Maria Sakhinova

Sünniaeg: 03.02.2000 (24)

(+372) 56910566

maria.sakhinova@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2017 (8)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Paytsar Asatryan

Paytsar Asatryan

Sünniaeg: 02.03.1999 (25)

(+372) 55674745

paytsar.asatryan@fcararat.ee

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Dmytro Skrynnyk

Dmytro Skrynnyk

Sünniaeg: 23.01.1998 (26)

(+372) 53519446

dmytro.skrynnyk@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2018 (7)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vitali Pavlov

Vitali Pavlov

Sünniaeg: 19.02.1990 (34)

(+372) 58532102

vitali@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2015 (10)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Manuk Sargsyan

Manuk Sargsyan

Sünniaeg: 17.08.1987 (36)

(+372) 58502336

manuk.sargsyan@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2006 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Veiko Kampus

Veiko Kampus

Sünniaeg: 01.05.1987 (37)

(+372) 57808033

veiko.kampus@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2009 (16)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vadim Chistol

Vadim Chistol

Sünniaeg: 24.06.1984 (40)

(+372) 58496410

vadim.chistol@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2006 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Sven Elenurm

Sven Elenurm

Sünniaeg: 31.12.1981 (42)

(+372) 56265131

sven.elenurm@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2006 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Igor Shashkov

Igor Shashkov

Sünniaeg: 10.06.1981 (43)

(+372) 55522732

igor.shashkov@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2011 (14)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Vaagn Arutjunjan

Vaagn Arutjunjan

Sünniaeg: 18.08.1980 (43)

(+372) 55533552

vaagn@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2010 (15)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Pavel Londak

Pavel Londak

Sünniaeg: 14.05.1980 (44)

(+372) 56089886

pavel.londak@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2013 (12)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Liana Hayrapetyan

Liana Hayrapetyan

Sünniaeg: 14.07.1975 (49)

(+372) 58438628

liana.hayrapetyan@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2003 (22)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Sergey Serednitskiy

Sergey Serednitskiy

Sünniaeg: 29.12.1972 (51)

(+372) 55912699

s.serednitskiy@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 1995 (30)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Dmitri Židkov

Dmitri Židkov

Sünniaeg: 24.09.1972 (51)

(+372) 56465437

dmitri.zidkov@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2022 (3)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Gratšik Stepanjan

Gratšik Stepanjan

Sünniaeg: 21.01.1963 (61)

(+372) 58382301

gratsik.stepanjan@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2016 (9)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Jalgpalliklubi FC Ararat

Üldandmed
Postiaadress:Pae tn 1, Tallinn 11411, Eesti
Registrikood:80302287
Klubi asutamisaasta:2010
Jalgpallikooli EHISe ID
5451
Jalgpallikooli õppekava kood 126837
Pangarekvisiidid
Swedbank, SWIFT: HABAEE2XEE502200221048925272
Swedbank, SWIFT: HABAEE2XEE472200221061885496 - Jalgpallikooli õppe- ja treeningmaks, laagrid jne (viitenumber on kohustuslik).
SEB Pank, SWIFT: EEUHEE2XEE251010220244619221
Luminor Bank, SWIFT: RIKOEE22EE091700017003761669
Coop Pank, SWIFT: EKRDEE22EE334204278604954704
LHV Pank, SWIFT: LHVBEE22EE367700771001607485