Treenerid

Manuk Sargsyan

Manuk Sargsyan

Peatreener

Sünniaeg: 17.08.1987 (36)

(+372) 58502336

manuk.sargsyan@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 2006 (19)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Yury Shalamov

Yury Shalamov

Abitreener

Sünniaeg: 04.05.1955 (69)

(+372) 58270835

yury@fcararat.ee

Tööstaaž treenerina alates 1977 (48)

Litsentsid ja kvalifikatsioon
  • UEFA UEFA "B"
  • EOK EOK EKR-6 "Vanemtreener" (litsentsi nr. 158778)
  • Diplom 1) Magistrikraad "Jalgpalli treener-õpetaja" (St. Peterburgi Lesgafti nimelise kehakultuuri ja spordiülikool, 1982.a.) 2) Diplom “Kõrgema taseme kutsekvalifikatsiooni jalgpallitreener'” (Moskva Kõrgema Treenerite Kool, 1985)

    Maria Sakhinova

    Maria Sakhinova

    Abitreener

    Sünniaeg: 03.02.2000 (24)

    (+372) 56910566

    maria.sakhinova@fcararat.ee

    Tööstaaž treenerina alates 2017 (8)

    Litsentsid ja kvalifikatsioon

    Pavel Londak

    Pavel Londak

    Väravavahtide treener

    Sünniaeg: 14.05.1980 (44)

    (+372) 56089886

    pavel.londak@fcararat.ee

    Tööstaaž treenerina alates 2013 (12)

    Litsentsid ja kvalifikatsioon

    Rühma info

    Rühma aste: Spetsialiseerumis aste

    Õppekeel: vene/eesti

    Õppemaksu suurus: 100 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

    Lapsevanemate list: fcak-2010-mst@fcararat.ee

    Õpilaste list: fcak-2010-mst@edu.fcararat.ee

    Juurdepääs e-õppe keskkonda: https://edu.fcararat.ee

    E-pood ja arvete portaal: https://shop.fcararat.ee

    Treeningrühma nimekiri

    #

    Nimi

    Särgi nr.

    Sünniaeg

    Kodakontsus

    Andmekaart

    1.

    Arseni Afonin

    5

    04.09.2010

    EE

    OK

    2.

    David Aus

    16

    08.01.2010

    EE

    OK

    3.

    Timur Babkin

    10

    24.01.2010

    EE

    OK

    4.

    Dominik Ber

    22

    13.09.2010

    EE

    OK

    5.

    Kirill Bobrikov

    14

    01.02.2010

    EE

    OK

    6.

    Ignat Čujakovs

    13

    01.07.2010

    EE

    OK

    7.

    Nikita Ignatjev

    6

    15.02.2010

    EE

    OK

    8.

    Varuzhan Ivanyan

    4

    24.10.2009

    RU

    OK

    9.

    Džiugas Jaruševicius

    17

    09.08.2010

    LT

    OK

    10.

    Martin Kan

    8

    17.09.2010

    EE

    OK

    11.

    Jan Lattu

    14

    03.08.2010

    EE

    OK

    12.

    Artjom Orehhov

    20

    08.03.2010

    RU

    OK

    13.

    Vjatšeslav Pavlovitš

    11

    23.12.2009

    EE

    OK

    14.

    Jonas Pocevicius

    23

    01.05.2010

    LT

    OK

    15.

    Denis Šabalin

    21

    18.11.2010

    EE

    OK

    16.

    Aleksei Sažin

    12

    15.09.2009

    EE

    OK

    17.

    Mark Serdyukov

    26

    20.04.2011

    EE

    OK

    18.

    Alex Stepanov

    7

    05.03.2010

    EE

    OK

    19.

    Vladislav Volžinski

    31

    03.10.2010

    EE

    OK

    20.

    Timur Zherdev

    25

    25.09.2010

    EE

    OK

      NB! Algajatele on esimesed 2-4 nädalat prooviperiood ja tasuta!

      Liitu treeningrühmaga

      Lapse andmed

      Lapsevanema / eestkostja andmed