Läinud laupäeval võõrustasime FC Flora III meeskonda. Sellele mängule said Meie mängijad minna hea emotsiooniga, sest kolmapäeval võideti Nõmme Kalju duubelmeeskonda.

Mäng algas Ararati jaoks väga hästi, sest juba 3. minutil saime karistusala küljepealt karistuslöögi, kust Maksim Novikov selle karistusalasse tsenderdas ning Andrei Antonov selle omakorda kannaga alla nurka suunas, ilus värav ning hea algus. Florakad ei lasknud end aga sellest segada ning mängiti agressiivselt ja hingestatult. Mitmel puhul olid just vastased need, kes suutsid ärevaid momente Meie värava all tekitada ning mitmel korral läks õnneks, et viiginumbreid tabloole ei tulnud. Ararat TTÜ mängust puudus see sära ning optimism, mida näidati Kalju vastu. Samas kui Meie näitasime kerget väsimust suutsid vastased sellest kinni haarata ning hakkasid tugevalt pressima ning mängutempot kõrgele ajama. Oli näha, et ühe nädala jooksul kolm mängu mängida on natuke palju ning värskus ja teravus puudus. Poolajale suunduti seega Ararati 1:0 eduseisul.

Teise poolaja mängupilt oli peamiselt võitluslik, kuid Meie mängijad suutsid varasemast rohkem ennast mängu sisse saada ning kohati hakkas ka pall tänu sellele kiiremini liikuma. Otsiti pidevalt ründajaid ja vabu tsoone, et lüüa teine värav ning pinged maha saada, kuid midagi väga ohtlikku ei suudetudki luua peale poolikute võimaluste. Mäng toimus peamiselt keskväljal ja äärtes, kuid kummagi meeskonna trahvikastis midagi erilist ei toimunud. Kõik viitas sellele, et selles mängus midagi märkismiväärset enam ei sünnigi ning seis jääb kuni mängu lõpuni muutumatuks, kuid ei. Florakad said vahetult enne mängu lõppu karistuslöögi, mis tsenderdati karistusala joone lähistele. Selles olukorras tekkis kastis aga paras segadus ning ühtäkki pääses vastaste mängija löögile ning suutis selle postist sisse lüüa. Kohtunik vilistas mängu lõppenuks ning 1:1 viik oli tõsiasi.

Mängijad andsid endast parima, kuid seekord selline tulemus. Nüüd on aega enne Sillamäele sõitmist omad korrektiivid teha, sest seal tuleb tõeliselt oluline mäng lähirivaaliga!

Järgmine mäng: Sillamäe JK Kalev vs. FC Ararat TTÜ, 01.06 kell 14.00, Sillamäe kunstmurustaadion.