8. Voor viis meid kokku JK Dünamo meeskonnaga, kes on meile tuttav juba eelmisest hooajast, mil mängisime nendega kaks väga keerulist mängu. Dünamo näol on tegemist hästi organiseeritud, distsiplineeritud ning ettearvamatu meeskonnaga. Enne kohtumist oli selge, et midagi kergelt ei tule ning kõik mängijad peavad maksimaalselt keskenduma.

Mäng algas Ararat TTÜ initsiatiiviga, suudeti rohkem palli vallata, kuid esialgu midagi väga ohtlikku ei loodud. Vastasmängijad võitlesid kõvasti ning sellepärast oli ka Meie mängijatel keeruline läbi murda, kuid poolaja keskel siiski kauaoodatud murdepunkt saabus, kui Silvestr Belozjorov liikus keskväljal palliga ning andis täpse söödu keskkaitsjate vahelt Andrei Antonovile jooksu peale, kes üksühele väravavahiga minnes nahkkera oskuslikult alla nurka suunas – 0:1! Ühtlasi oli see Andrei jaoks ka esimene värav sel hooajal Esiliiga B-s. Esimesed 25 minutit suutiski Ararat TTÜ oma tempot peale suruda, kuid peale avaväravat anti initsiatiiv ära ning ei mängitud enam oma mängu, tehti palju individuaalset praaki, mis omakorda andis Dünamole head võimalused viigistamiseks, kuid õnneks seda ei juhtunud. Poolajale mindi seega minimaalses eduseisus, kuid oli selge, et Dünamo kavatseb vastu lüüa.

Teise poolaja algus oli meie poolt taas paljulubav, liigutasime enda mängusüsteemile omaselt palli ning mängisime meeskondlikult. Üsna pea tuli ka vääriline tasu, kui Hans – Joosep Tammerik andis David Beckhami moodi 40 – meetrise diagonaalsöödu Antonovile otse jala peale, kes võttis ühega palli omaks ning teisega virutas palli võrku, seisuks 0 – 2 ! Sellepeale otsustas Dünamo kohe vastata ning alustati territoriaalse kõrgpressinguga, mida suudeti ka väga osavalt ära kasutada. Mitmel korral pidi Meie väravavaht Dmitri Zguro sekkuma ning päästma meid, kuid ühel hetkel said võõrustajad siiski selle, mida nad pikalt otsisid. Vasakul äärel magati mees maha, kes sai anda täiesti vabalt terava tsenderduse kasti, meie mängija üritas küll peaga palli puhtaks lüüa, kuid pall võttis hoopis ohtliku rikošeti ning lendas taha ristnurka ning tuli tõdeda, et seis oli taaskord minimaalne. Mingil perioodil suutis Ararat siiski taas aktiviseeruda ning järgemööda tekkisid väga head võimalused nii Vladimir Kuzminil, Silvestr Belozjorovil, kui ka Janno Roosimetsal, kuid kahjuks ei suudetud neid momente realiseerida. Mängu lõpp kujunes väga närviliseks ning võitluslikuks, sest Dünamo otsis meeleheitlikult viigiväravat ning Meie mängijad näitasid samas üles suurepärast ennastsalgavust, kuid korduvalt viskutilöökide ette ning võideldi mehiselt. Mänguseisu seega enam ei muutunud ning hooaja 4. Võit sai tõsiasjaks. Täname kohtunikke suurepärase vilepartii eest ning Dünamot, kes pakkus meile väga huvitava mängu !
Eriliste tänusõnade osaliseks saavad meie fännid, keda on alati rõõm staadioni ääres näha!

Järgmine mäng: FC Ararat TTÜ vs. Pärnu Linnameeskond, Sportland Arenal, 01.05 kell 17.00. Kõik staadionile!