Reede õhtul toimus meie meeskonnal sõpruskohtumine Armeenia koondise vastu, kes on valmistumas peagi algavaks EM-valikturniiriks. Vastane oli viibinud Eestis terve nädala jooksul, et pidada maha kolm sõprusmängu. Esimeses kahes mängus oli nende vastaseks Eesti saalijalgpalli koondis, keda võideti vastavalt 3:1 ning 2:0.

Kohtumise eel mängiti riikide hümne ning tehti ka meeskonnafotod, mis tekitas tavapärasest hoopis erilisema atmosfääri, ning eriline see mäng ka oli. Kohe esimesest minutist mängiti korraliku tempoga ning tehnilised ja kiired vastased olid algusest peale aktiivsed nii rünnakul kui ka kaitses. Peagi suutsime aga ka meie mängu sisse elada ning ennast mugavamalt tunda ja selle pealt hakkas tekkima ka mitmeid võimalusi. Esimese värava lõid siiski külalised, kes karistuslöögi järel tegid väga ilusa kombinatsiooni, mis lõppes väravaga. Minutid hiljem lõid vastased ka teise värava, kuid sellele oli meil kohe vastus olemas, kui Silver Alex Kelder peale kiiret kontrarünnakut palli tühja võrku saatis. võrdne mängupilt püsis, kuid Armeenia oli siiski domineerivamaks pooleks. Enne poolaja lõppu lasime endale veel ühe värava lüüa, kuid taaskord suutsime kohe mängu tagasi tulla, kui Vaagn Arutjunjan nahkkera üle väravavahi tõstis. Seega poolaeg lõppes seisul 2:3.

Teisel poolajal läks mäng veelgi kiiremaks ning võitlust oli platsil korralikult, sest mõlemad meeskonnad tulid mängule kindla sooviga võita. Kohati läks mäng väga lahtiseks ning võimalusi jagus mõlemale poolele. Nikolai Pulkkinen tegi väravas kohati uskumatuid tõrjeid ning väljakul olnud mängijad näitasid üles ennastsalgavust ning ühtegi sentimeetrit vastastele platsil lihtsalt ei antud. Pinge püsis õhus kuni lõpuni, sest meie otsisime viigiväravat, kuid paraku oli Armeenia hoopis see meeskond, kes sekundid enne lõppu suutis veel ühe värava lüüa ning lõppseisuks teha meie poolt vaadatuna 2:4. Siiski oli kõikide asjaosaliste jaoks suurepärane kogemus mängida hoopis kõrgemal tasemel ning oleme tänulikud, et selline mäng võimalikuks sai! Peale mängu tehti veel ühispilt ning meeskondade mängijad vahetasid omavahel särke, mis on kindlasti eriliseks mälestuseks!

Suured tänusõnad nii kohtunikele, kui ka kohale tulnud pealtvaatajatele, kes tekitasid Kiili Spordihallis väga meeldiva õhkkonna, aitäh!

Väravad: Silver Alex Kelder, Vaagn Arutjunjan

Järgmine mäng: Kiili JK vs. FC Ararat TTÜ. 21.12 kell 17.00, Kiili Spordihoone