Läinud puhkepäevadel toimusid U11 1-se alagrupi kohtumised. Meie pisid kohtusid koduväljakul Maardu linnavõistkonnaga. Mõlemad võistkonnad näitasid head mängu. Mängu esimesel poolajal oli väravavõimalusi nii väljakuperemeestel kui ka külalistel, kuid avavärav löödi alles pärast vaheaega nurgalöögist. Täpse löögi kirjutas enda arvele võistkonna kapten Artjom Mussiev. Mõni minut hiljem kahekordistas seisu Mahmutov, kes sai täpse söödu Artjom Mussievilt.

TALLINNA FC ARARAT (07)         2-0         MAARDU LM (07)
Väärib äramärkimist nii võitkonna kui ka iga mängija postiivne progress. Poisid andsid endast kõik ning näitasid iseloomu.

Erilist tänu väärivad meie poolehoidjad!