Sõbralikult ja soojalt Šnelli staadion võttis vastu umbes 200 noort jalgpallurit, kes osalesid turniiril Ararat Cup 2016. Sportlik üritus toimus Tallinna südalinnas, Toompea müüri all. Turniirist võtsid osa lapsed Eestist ja Lätist vanuserühmast U7 (2010 s.a.) ja U8 (2009 s.a.).
Vaatamata halvale ilmastikuolule, kõik läbis ladusalt ja lõbusalt. Staadionil valitses sportlik- ja sõbralik õhkkond – külalised ja osalejad said proovida armeenia kööki, mängijad demonstreerisid oma oskusi, treenerid said näha oma meeskondade tugevad ja nõrgad küljed ning nüüd teavad mille kallal pingutada. Iga mäng oli täis püsivat võitlust, täieliku pühendumust ja ilusaid väravaid. Vanuserühma U8 turniiri võitjateks osutus meeskond Fc Ararat I, aga U7 turniiri sai võidu meeskond Lätist – BFK Salaspil. Soovime tänada kõiki osalejaid, eriti kõiki lastevanemaid nende aktiivse toetuse eest.

Pildid, Esimene album, Teine album.

table2009

table2010 ararat cup 2016

Eraldi täname turniiri sponsoreid ACERBIS – meeskondade spordirõivad, Goodmark , S&L, Concept – tehnika varustamise eest, restorani SEVAN, Interneti varusosade poe EXZAP, autotöökoja AVANSER Auto ja linna pakutud väljaku eest.

toetajad ararat cup 2016