Alustasime teisipäeval oma teekonda Eesti karikasarjas. Vastaseks oli IV. Liiga meeskond FCF Tallinna Ülikool II.

Vastaste tugev vastupanu

Mäng algas meie domineerimisel, kuid midagi niisama vastane meile ei kinkinud. FCF TLÜ mängijad jõudsid mitmel puhul ohtlike olukordadeni, kui palli rumalalt ära kinkisime, kuid meie õnneks ei karistatud neid olukordi ära. Peagi saabus see, mille järele olime tulnud. Silver Alex kelder sai kastis söödu ning lõi palli kindlalt lati alla. Veel enne poolaja lõppu suurendasime eduseisu, kui Märt Grauberg äärest tulnud tsenderduse ühe puutega alla nurka suunas. 2:0 seisul mindi ka poolajale.

Rahulik mängu jätk

Teisel poolajal läks mäng lahtisemaks. Võitlust oli, kuid liiga jõuliseks mäng kordagi ei muutunud. Vastane tekitas veel mõningaid olukordi ning seda eelkõige mängu lõpu poole, kuid tihtipeale lendasid sooritused kas mööda või üle. Meie mängijad jõudsid veel kolmel korral sihile, kui oma momendid realiseerisid Silver Alex ning Jarmo Paluoja. Üks värav läks kirja omaväravana, kui Egert Peljo läbimurde järel tulnud tsenderdusele vastaste kaitsja õnnetult ette jäi. Üldiselt rõõmsas meeleolus peetud kohtumine ning mõlemad meeskonnad soovisid oma mängu julgelt näidata.

Täname vastaseid ning soovime edu järgmisteks mängudeks!