Möödunud laupäeval läksime vastamisi hetkeliidri FC Infonet II – ga. Vastased on hooaega väga hästi alustanud ning oli oodata rasket mäng.

Võrdne esimene poolaeg

Mängu alustasime meie aktiivsemalt. Suutsime hoida palli rohkem, kui vastased, kuid suuremat ohtu vastase väravale luua ei suutnud. Ligi 20 minutit oli mäng meie kontrolli all, kui Infonet oma mängumootori käima sai ning hakkas enam initsiatiivi haarama. 10 minutit enne hooaja lõppu määras kohtunik aga vastaste kasuks penalti, mis ka külmavereliselt realiseeriti. Kahjuks peale avaväravat kadus ka korralik distsipliin ning Infonet sai vabamalt meie väljakupoolel kombineerida. Ühest sellisest kombinatsioonist sündis ka teine värav, kui vastased meie kastis seinasööduga läbi purjetasid ning värava ette tsenderdatud pall löödi kindlalt tühja võrku. Peale seda tuli kohtuniku poolt ka lõpuvile. Väga valus värav poolaja lõpus ning 2:0 kaotusseis oli tõsiasi.

Keeruline mängu jätk

Teist poolaega alustasime aktiivsemalt taas meie, mitmel puhul jõudsime vastaste vcärava lähistele, kuid enamasti suutsid vastaste kaitsjad need olukorrad nurgalöögiks klaarida. Suutsime mängu järjest enam sisse saada ning mingi perioodi jooksul saime korraliku surve peale, kui mida kõrgemale meeskond tõusis, seda rohkem jäi vabu tsoone meie väljakupoolele, mida Infonet ka oskuslikult ära kasutas. Mitmel korral pääsesid nad väga ohtlikult löögile ning mõnes olukorras päästis meid väravapost. Poolaja lõpp oli aga taas vastaste mäng, kuid samas oli tempo suhteliselt aeglane ning mõlemad meeskonnad väsinud. Loetud minutid enne mängu lõppu jõudis Infonet veel kahel korral sihile ning meil tuli leppida 4:0 kaotusega. Hooaja lõpuni on veel palju mänge, tuleb pea püsti hoida ning tööd edasi teha. Juba järgmises mängus on meil võimalik revanš võtta, kui taas sama meeskonnaga mängime.

Järgmine mäng: FC Infonet II vs. FC Ararat TTÜ, 01.05 kell 10.00, Sportland Arena.

26.04.2014
Score: 0 - 4

Match Report

26. aprillil kell 13:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC ARARAT TTÜ – TALLINNA FC INFONET II  0:4 (0:2)
ametlik protokoll
Väravad: 36. pen. Deniss Malov, 45.+1., 86. Aleks Mones, 89. pen. Saveliy Artemiev
Hoiatused: 58. Kirill Dmitrijev, 73. Rainer Põld – 77. Vadim Aksjonov

FC Ararat: 1-Pulkkinen, 35-Rimmel, 3-Tammerik, 20-Dmitrijev, 19-Tkatšuk (46. 10-T. Parkala), 5-Novikov (46. 28-Sinivee), 14-Arutjunjan, 16-Antonov, 11-Põld, 17-Sadovski (75. 2-Harutjunjan), 9-Kelder.
Varus: 10-T. Parkala, 8-M. Parkala, 28-Sinivee, 2-Harutjunjan.

FC Infonet II: 25-Zelentsov, 22-Aristov (79. 2-Andreitšuk), 4-Veide, 10-Gurtšioglujants, 77-Malinin, 6-Malov (46. 5-Semakhin), 16-Mones, 26-Kulik, 9-Televinov, 7-Aksjonov (88. 20-Varfolomejev), 21-Saarlas (46. 8-Artemiev).
Varus: 1-Fokin, 2-Andreitšuk, 5-Semakhin, 8-Artemiev, 20-Varfolomejev.

Mänguolud: +12, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.