20. detsembril toimus jalgpalliklubi Ararat traditsiooniline jõulupidu.

Käesoleval aastal oli üritus tõesti sensatsiooniline – jõulupeol osales ligi 100 last koos oma vanematega. Pidu toimus uhkes Viktoria restoranis Ülemiste linnakus. Saalis, mis oli kaunistatud klubi sümboolika värvides, toimusid spetsiaalselt klubi lastele korraldatud mängud animaatorite, klubi maskoti Leon-i ning treeneritega. Peolaud oli väga rikkalik, õhkkond kogu ürituse vältel positiivne ning lapselikult lõbus – lapsed mängisid, naersid, suhtlesid üksteisega. Õhtu kulminatsiooniks oli hetk, kui meie jõulupidu külastasid Jõuluvana ja Snegurotška, kes koos lastega mängisid ja seejärel jagasid kõikidele klubi lastele kingitused. Üllatused aga sellega ei lõppenud – Jõuluvanale ja Snegurotškale jägnes pidulik tordi söömine. Sel ajal kui lapsed mängisid, oli VIP saalis hooaja kokkuvõtlik koosolek vanematega, kus räägiti aasta tulemustest ja tulevikuplaanidest. Üks peamisteks üllatusteks lastele sai värvikas ilutulestik. Kõige väiksematele klubi liikmetele on ilutulestik midagi väga muinasjutulist ning meie soov on, et meie klubi seostuks just nende tunnetega.

Kõige vastupidavamad osalesid ka ürituse lõpus toimunud laste diskol.

Jalgpalliklubile on väga oluline tõsta antud ürituse tähtsust ja teha sellest mitte ainult traditsiooniline jõulupidu, vaid kõige oodatuim südmus nii lastele kui ka nende vanematele.

Meie klubi tänab siiralt kõiki vanemaid, kes osalesid meie üritusel, ootame teid järgmisel aastal. Veel kord soovime teile kauneid Jõule ja ilusat Uut Aastat!

Pildigalerii üritusest on saadaval meie facebooki lehel

Jõulu ilutulestik