*Pilt on illustreeriv!

Esiliiga B-s on kätte jõudnud viimased voorud ning meie jaoks tähtsad mängud. Kolmapäeval läksime vastamisi JK Legioniga, kes edestas turniiritabelis meid enne mängu ühe punktiga. Mõlemad meeskonnad vajasid võitu.

Mäng algas mõlema meeskonna poolt närviliselt ning tehti lihtsat söödupraaki. Peagi võtsime aga mänguohjad enda kätte ning tekitasime ridamisi väga häid võimalusi, mida paraku ei suutnud ära realiseerida. Kuni 39. minutini püsis seis väravateta viigiseisul, kuid siis sai Igor Ivanov karistusala lähistel palli, möödus kahest mängijast ning suunas palli nurka, tehes seisuks 1:0. Avavärav võttis meilt pinged maha ning juba loetud minutid hiljem pääses Vaagn Arutjunjan vabalt löögile ning duubeldas eduseisu. Veel enne poolajale minekut määrati meie jaoks penalt, kui vastaste väravavaht meie mängija maha tõmbas. Lööma läks Maksim Novikov, lüües nahkkera kindlalt võrku.

Teise poolaja algus näitas, et Legion ei ole kaugeltki veel alla andnud ning tuldi energiliselt peale ning üritati leida võimalusi kaotusseisu vähendamiseks. See aga tekitas olukorra, kus vastaste väljakupoolel hakkas tekkima rohkem ruumi. Peagi tuli sellele ka meiepoolne karistus, kui Margo Parkala võttis tsenderdusese hästi omaks, möödus väravavahist ning tulistas päästa üritanud kaitsja põrkest väravasse. Väravatesadu aga sellega ei lõppenud, sest mõned minutid hiljem jõudis taas sihile Igor, kes väravavahiga silmitsi olles oma võimaluse kindlalt realiseeris ning ühtlasi oma mängu teise värava lõi. 5:0 edusesul muutus ka meie mäng rahulikumaks, kuid distsipliini hoidsime sellegipoolest hästi ning vastastel midagi ohtlikku tekitada ei lubanud. Mängu lõpus, kui tundus, et kõik on juba otsustatud ja selliseks seis jääbki, siis üks noormees arvas teisit. Vasakkaitsja Märt Grauberg tõusis pikalt palliga ning kui tundus juba, et kaitsjad hakkavad jaole jõudma, lõi tugeva löögi nurka. Ilus punkt ilusale mängule ning väga väärtuslikud punktid tabelisse kirjutatud!

Järgmine mäng: FC Flora III vs. FC Ararat TTÜ, 23.10 kell 19.00, Sportland Arena

16.10.2014
Score: 6 - 0

Match Report

TALLINNA FC ARARAT TTÜ – TALLINNA JK LEGION  6:0 (3:0)

Väravad: 39., 50. Igor Ivanov, 44. Vaagn Arutjunjan, 45.+2. pen. Maksim Novikov, 47. Margo Parkala, 90. Märt Grauberg
Hoiatused: 83. Margo Parkala – 45.+1. Eduard Usikov, 67. Pavel Dõmov, 71. Aleksei Latõnin
Eemaldamine: 61. Gleb Sinitsin

FC Ararat: 1-Pulkkinen, 21-Peljo, 10-Grauberg, 15-Arutjunjan, 4-S. Belozjorov, 8-M. Parkala, 27-Ivanov, 36-Savotškin (65. 11-Põld), 16-Antonov (65. 28-Sinivee), 5-Novikov, 6-Roosimets.
Varus: 28-Sinivee, 11-Põld.

JK Legion: 89-Usikov, 4-Balahnitšjov, 19-Dõmov, 8-Koltsov (57. 14-Holodilov), 3-Reintal (46. 2-Gornostajev), 91-Rubel, 90-Sinitsin, 9-Mamedov, 11-Frolov (28. 12-Ussov; 65. 18-Lyubeev), 21-Skamnitski, 7-Latõnin.
Varus: 12-Ussov, 18-Lyubeev, 14-Holodilov, 83-Borovkov, 24-M. Artjuhhov, 2-Gornostajev.

Mänguolud: +3, vahelduv pilvisus; kunstmuru väga heas seisukorras.