Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Esmaspäev

18:00-19:00

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

2.

Neljapäev

18:00-18:45

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

3.

Neljapäev

18:45-19:30

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

4.

Laupäev

15:00-16:00

Saal

Laagna Gümnaasium - Vikerlase 16A, 13615

Treenerid

Sergey Serednitskiy

Sergey Serednitskiy

Sünniaeg: 29.12.1972 (48)

Sünnikoht: Nalchik (Venemaa)

(+372) 55912699

s.serednitskiy@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2020

Tööstaaž treenerina alates 1995 (27)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Andrei Mazurkevitš

Sünniaeg: 07.03.1985 (36)

Sünnikoht: Pärnu (Eesti)

(+372) 55631591

andrei@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2021

Tööstaaž treenerina alates 2021 (1)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2016-mtl@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2016-mtl@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvete portaal: http://shop.fcararat.ee

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2022

PAI 2021

Lisainfo

1.

Matvei Bulõtšev

05.12.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

2.

Vladimir Channon

31

20.10.2015

EE

OK

Puudu dokument

3.

Andrei Jefimov

19.05.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

4.

Matvei Jurgenovskis

14.08.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

5.

Alexandr Krupenin

19.08.2016

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

6.

Artur Lamberg

12.04.2016

EE

OK

Puudu pilt

7.

Aron Menšov

21.11.2016

EE

OK

Puudu pilt

8.

Damir Menšov

21.11.2016

EE

OK

Puudu pilt

9.

Timur Morozov

07.11.2015

EE

OK

Puudu dokument

10.

Aleksei Mostovštšikov

22.07.2016

EE

Lisa andmed

Puudu pilt

11.

Aleksei Nikolajev

25.06.2016

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

12.

Anton Poljantšikov

21.02.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

13.

Artur Pošlin

25.07.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

14.

Maksim Rajevski

20.02.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

15.

Nikita Ryzhkov

21.08.2016

UA

OK

Puudu dokument

16.

Artjom Šmõgin

16.06.2016

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

17.

Kirill Solovjov

23

28.03.2016

EE

Lisa andmed

18.

Kristian Sukonko

27.08.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

19.

Erik Šundikov

30.09.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

20.

Demid Vassiltšak

02.01.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

    Liitu treeningrühmaga

    Lapse andmed

    Lapsevanema / eestkostja andmed