Treeningud (talveperiood, sügis-kevad)

#

Päev

Aeg

Spordiobjekt

Asukoht

Lisainfo

1.

Teisipäev

18:15-19:00

Saal

Õismäe Sportmängude Hall - Ehitajate tee 141, 13517

2.

Kolmapäev

19:00-20:00

Saal

Mustamäe Gümnaasium - Keskuse 18, 12911

3.

Reede

17:30-18:30

Saal

Õismäe Sportmängude Hall - Ehitajate tee 141, 13517

4.

Laupäev

12:00-13:00

Saal

Mustamäe Humanitaargümnaasium - A. H. Tammsaare tee 145, 12915

Treenerid

Sergey Serednitskiy

Sergey Serednitskiy

Sünniaeg: 29.12.1972 (48)

Sünnikoht: Nalchik (Venemaa)

(+372) 55912699

s.serednitskiy@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2020

Tööstaaž treenerina alates 1995 (27)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Andrei Mazurkevitš

Sünniaeg: 07.03.1985 (36)

Sünnikoht: Pärnu (Eesti)

(+372) 55631591

andrei@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2021

Tööstaaž treenerina alates 2021 (1)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 35 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2016-mtm@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2016-mtm@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvete portaal: http://shop.fcararat.ee

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2022

PAI 2021

Lisainfo

1.

Daniil Andrianov

12.01.2016

RU

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

2.

Manuel Valentin Cernadas-Fullu

14.02.2016

EE

OK

Puudu pilt

3.

Artemi Egorov

14.03.2016

RU

OK

Puudu dokument Puudu pilt

4.

Artjom Fjodorov

18.02.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

5.

Matvei Fjodorov

11.11.2016

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

6.

Arseni Gluškov

05.01.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

7.

Timur Grinkevitš

16.06.2016

OK

Puudu dokument Puudu pilt

8.

David-Aleksandr Gvianidze

19.01.2016

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

9.

Jan Hernits

21.05.2016

EE

OK

Puudu dokument

10.

Polina Jegorova

02.05.2016

EE

OK

Puudu pilt

11.

Dmitri Katšin

18.02.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

12.

Sebastian Kljutšivski

25.11.2016

EE

OK

Puudu dokument

13.

Artyom Krivonosov

06.01.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Jõulud

14.

Aleksandr Kudinov

01.11.2016

EE

OK

15.

Pavel Kuznetsov

16

14.01.2016

EE

OK

16.

Ivan Lepjohhin

48

19.12.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

17.

Demid Leškovitš

17.01.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

18.

Rene Aleksander Lesment

12.12.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

19.

Timur Mahhanov

03.05.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt Jõulud

20.

Daniil Malõhhin

17.03.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

21.

Damir Marchenko

12.01.2016

Lisa andmed

Puudu liikme avaldus Puudu dokument Puudu pilt

22.

Romas Matuljonis

03.03.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

23.

Georgy Mihhalkov

16.01.2016

EE

OK

Puudu pilt

24.

Arseni Mišin

03.12.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

25.

Timofey Mykytchenko

01.05.2016

EE

Lisa andmed

Puudu pilt

26.

Artjom Novikov

11.06.2016

EE

OK

Puudu dokument

27.

Kelvin Pawlik

08.06.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

28.

Alex Raaliste

02.04.2016

EE

OK

29.

Markus Reeva

06.10.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

30.

Aaron Rezanov

04.10.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

31.

Nestor Rezanov

04.10.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

32.

Sofia Rjabtsova

30.11.2015

EE

OK

Puudu dokument

33.

David Škarlatjuk

04.04.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

34.

Monika Sofia Szkudlarek Aartee

20.01.2016

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

35.

Egor Tšerkassov

17.04.2016

EE

OK

Puudu dokument

36.

Vladislav Tur

09.12.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

37.

Filipp Varep

26.08.2016

EE

OK

Puudu dokument

38.

Mark Zahharov

03.01.2016

EE

OK

Puudu dokument

39.

Robert Zerebtsov

20.03.2016

EE

OK

Puudu dokument

    Liitu treeningrühmaga

    Lapse andmed

    Lapsevanema / eestkostja andmed