Treenerid

Vitali Pavlov

Vitali Pavlov

Sünniaeg: 19.02.1990 (32)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 58532102

vitali@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (9)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Igor Shemyatkov

Igor Shemyatkov

Sünniaeg: 01.10.1969 (53)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 51948838

igor.shemyatkov@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2002 (22)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Nadežda Ivanova

Nadežda Ivanova

Sünniaeg: 21.06.1992 (30)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 53307090

nadezda@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2020

Tööstaaž treenerina alates 2020 (4)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Rühma aste: Ettevalmistav aste

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 50 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2017-mel@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2017-mel@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvete portaal: http://shop.fcararat.ee

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2023

Lisainfo

1.

Mihhail Andrejev

7

15.07.2017

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

2.

Artjom Babenko

5

07.08.2017

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

3.

Anastasiia Bjorklund

17.03.2017

EE

OK

Puudu pilt

4.

Ekaterina Bjorklund

17.03.2017

EE

OK

Puudu pilt

5.

David Demidenko

11.02.2018

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

6.

Maksim Dmitrijev

27.03.2017

EE

Lisa andmed

Puudu liikme avaldus Puudu dokument Puudu pilt

7.

Aleks Gerassimtšuk

12.07.2017

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

8.

Maria Golovanova

14

14.11.2015

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

9.

Ivan Iksanov

04.10.2017

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

10.

Ignat Kisseljov

02.09.2017

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

11.

Arseni Matskevitš

01.03.2017

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

12.

Daniil Nikolski

11.08.2017

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

13.

Daniel Novikov

30.03.2017

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

14.

Platon Saietov

26.07.2017

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

15.

Artur Shesterikov

10

04.12.2017

EE

OK

Puudu dokument

16.

Dominika Simonova

15

20.07.2015

EE

Lisa andmed

OK

Puudu dokument Puudu pilt

17.

Christian Talv

15.09.2017

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

18.

Matvei Tsurenkov

19.01.2017

RU

Lisa andmed

Puudu dokument

19.

Adrian Zolotnikov

26.06.2017

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

    Liitu treeningrühmaga

    Lapse andmed

    Lapsevanema / eestkostja andmed