Treenerid

Vitali Pavlov

Vitali Pavlov

Sünniaeg: 19.02.1990 (32)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 58532102

vitali@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2015 (9)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Igor Shemyatkov

Igor Shemyatkov

Sünniaeg: 01.10.1969 (53)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 51948838

igor.shemyatkov@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2015

Tööstaaž treenerina alates 2002 (22)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Nadežda Ivanova

Nadežda Ivanova

Sünniaeg: 21.06.1992 (30)

Sünnikoht: Tallinn (Eesti)

(+372) 53307090

nadezda@fcararat.ee

Klubis alates aastast 2020

Tööstaaž treenerina alates 2020 (4)

Litsentsid ja kvalifikatsioon

Rühma info

Rühma aste: Ettevalmistav aste

Õppekeel: vene/eesti

Õppemaksu suurus: 50 € (tutvu õppemaksu reeglitega)

Lapsevanemate list: fcak-2017-mem@fcararat.ee

Õpilaste list: fcak-2017-mem@edu.fcararat.ee

Juurdepääs e-õppe keskkonda: http://edu.fcararat.ee

E-pood ja arvete portaal: http://shop.fcararat.ee

Treeningrühma nimekiri

#

Nimi

Särgi nr.

Sünniaeg

Kodakontsus

Andmekaart

PAI 2023

Lisainfo

1.

Andrei Brazhnyk

28.04.2017

UA

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

2.

Timur Erygin

4

21.01.2017

EE

Lisa andmed

3.

Rafael Ivanjan

10.10.2017

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

4.

Platon Koroljov

15

19.03.2017

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

5.

Artem Lapchenko

16.12.2016

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

6.

Denis Maiboroda

16

25.12.2016

EE

Lisa andmed

Puudu dokument

7.

Makar Malko

19

10.06.2017

EE

Lisa andmed

Puudu pilt

8.

Vladislav Markelov

30

30.04.2017

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

9.

Aleksandr Naumov

11

20.06.2017

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

10.

Albert Nikolajev

16.08.2017

EE

Lisa andmed

Puudu liikme avaldus Puudu dokument Puudu pilt

11.

Samuel Orlov

17

25.04.2017

EE

OK

Puudu dokument Puudu pilt

12.

Kirill Raskatov

27.07.2017

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

13.

Mark Semin

04.01.2017

RU

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

14.

Mikhail Semin

04.01.2017

RU

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt e-Arve

15.

Ivan Šukolajets

2

17.02.2017

EE

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

16.

Ekaterina Sumenko

12.07.2016

RU

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

17.

Viktoriia Sumenko

08.05.2018

RU

Lisa andmed

Puudu dokument Puudu pilt

    Liitu treeningrühmaga

    Lapse andmed

    Lapsevanema / eestkostja andmed